Foru Araubidea Batzordea BATZARKIDE TALDEA KARGUA ALTA BAJA
Abecia López de Suso, Rafael PP Bokala 1999/09/15 2003/04/01
Aguirre López, Francisco Javier EAJ-PNV Batzordeburua 1999/09/15 2003/04/01
Buesa Blanco, Fernando SV Bokala 1999/09/15 2000/02/22
Cos Villegas, José Vicente IU Bokala 1999/09/15 2002/09/18
Cos Villegas, José Vicente IU Bokala 2002/09/24 2003/04/01
Garrido Pérez, Ricardo PP Bokala 1999/09/15 2003/04/01
Ibarrondo Aguirregabiria, Manuel EA Bokala 1999/09/15 2003/04/01
Martín Felipe, Dalmacio SV Bokala 2000/04/17 2003/04/01
Ochoa Jiménez, Manuel PP Bokala 1999/09/15 2003/04/01
Ormazabal Askasibar, Félix EAJ-PNV Bokala 1999/09/15 2000/11/09
Ramos Orúe, Carmen SV Bokala 2000/04/14 2003/04/01
Redondo Orokieta, Miguel Ángel EAJ-PNV Bokala 2000/11/29 2003/04/01
Rodríguez Orúe, Andoni EAJ-PNV Bokala 1999/09/15 2003/04/01
Sáenz de Santa María Muniategui, Antonio UA Bokala 1999/09/15 2003/04/01
Santano Fanega, Ángel PP Bokala 1999/09/15 2003/04/01
Unzalu Pérez de Eulate, Pilar SV Bokala 1999/09/15 2000/03/30
Usategi Diaz de Otalora, Jon Iñaki EH Bokala 1999/09/15 2001/07/11
Usategi Diaz de Otalora, Jon Iñaki B Bokala 2001/07/11 2002/09/20
Usategi Diaz de Otalora, Jon Iñaki Misto Bokala 2002/10/01 2003/04/01
Ogasun, Finantza eta Aurrekontu Batzordea BATZARKIDE TALDEA KARGUA ALTA BAJA
Aguirre Uribe, María Jesús EAJ-PNV Bokala 1999/09/15 2000/11/29
Alejo Fariñas, Francisco Javier SV Batzordeburua 1999/09/15 2003/04/01
Beraza Zufiaur, Iñaki EA Bokala 1999/09/15 2003/04/01
De Andrés Guerra, Juan Carlos PP Bokala 1999/09/15 1999/10/28
Domaica Goñi, Ainhoa PP Bokala 1999/10/28 2000/09/11
Domaica Goñi, Ainhoa PP Bokala 2000/10/16 2003/04/01
Fernández López de Uralde, José Miguel Misto-IU Bokala 1999/09/15 2002/09/18
Fernández López de Uralde, José Miguel IU Bokala 2002/09/24 2003/04/01
Garrido Knörr, Laura PP Bokala 1999/09/15 2003/04/01
Gómez de Arteche Ezquerra, Miguel Ángel PP Bokala 1999/09/15 2003/04/01
Morales Peral, Ana PP Bokala 1999/09/15 2003/04/01
Moraza Marquínez, Javier UA Bokala 1999/09/15 2003/04/01
Ollora Garrido, José Miguel EAj-PNV Bokala 1999/09/15 2003/04/01
Prieto San Vicente, Juan Carlos PSE-EE Bokala 1999/09/15 2003/04/01
Redondo Orokieta, Miguel Ángel EAJ-PNV Bokala 1999/09/15 2003/04/01
Telleria Lanbarri, Aitor EAJ-PNV Bokala 2000/11/29 2003/04/01
Usategi Diaz de Otalora, Jon Iñaki EH Bokala 1999/09/15 2001/07/11
Usategi Diaz de Otalora, Jon Iñaki B Bokala 2001/07/11 2002/09/20
Usategi Diaz de Otalora, Jon Iñaki Misto Bokala 2002/10/01 2003/04/01
Herrilan eta Hirigintza Batzordea BATZARKIDE TALDEA KARGUA ALTA BAJA
Abascal Escuza, Santiago PP Bokala 1999/09/15 2003/04/01
Abecia López de Suso, Rafael PP Bokala 1999/09/15 1999/10/15
Abecia López de Suso, Rafael PP Batzordeburua 1999/10/15 2003/04/01
Aguirre Ramírez de la Piscina, Marcelo PP Bokala 1999/09/15 2003/04/01
Alejo Fariñas, Francisco Javier SV Bokala 1999/09/15 2003/04/01
Blanco Gómez, José Luis EH Bokala 1999/09/15 2001/07/11
Blanco Gómez, José Luis B Bokala 2001/07/11 2002/06/25
Fernández López de Uralde, José Miguel Misto-IU Bokala 1999/09/15 2002/09/18
Fernández López de Uralde, José Miguel IU Bokala 2002/09/24 2003/04/01
Ibarrondo Aguirregabiria, Manuel EA Bokala 1999/09/15 2003/04/01
Isasi Aguirre, Pablo Ramón EA Bokala 1999/09/15 2000/01/19
Larisgoitia Zárate, Juan Antonio SV Bokala 1999/09/15 2003/04/01
Moraza Marquínez, Javier UA Bokala 1999/09/15 2003/04/01
Ochoa de Eribe Elorza, Juan José EAJ-PNV Bokala 1999/09/15 2000/04/04
Ochoa Jiménez, Manuel PP Bokala 1999/10/28 2003/04/01
Ollora Garrido, José Miguel EAj-PNV Bokala 1999/09/15 2003/04/01
Redondo Orokieta, Miguel Ángel EAJ-PNV Bokala 2000/05/05 2000/11/29
Ribaguda Egurrola, Íñigo Misto Bokala 2002/10/01 2003/04/01
Rodríguez Orúe, Andoni EAJ-PNV Bokala 1999/09/15 2003/04/01
Telleria Lanbarri, Aitor EAJ-PNV Bokala 2000/11/29 2003/04/01
Velasco Arsuaga, César PP Batzordeburua 1999/09/15 1999/10/08
Toki Erakunde, Ekonomi Sustapen eta Garraio Batzordea BATZARKIDE TALDEA KARGUA ALTA BAJA
Abascal Escuza, Santiago PP Bokala 1999/09/15 2003/04/01
Aguirre Ramírez de la Piscina, Marcelo PP Bokala 1999/09/15 2003/04/01
Beraza Zufiaur, Iñaki EA Bokala 1999/09/15 2003/04/01
Cos Villegas, José Vicente Misto-IU Bokala 1999/09/15 2001/09/26
Fernández López de Uralde, José Miguel Misto-IU Bokala 2001/09/26 2002/09/18
Fernández López de Uralde, José Miguel IU Bokala 2002/09/24 2003/04/01
Gutiérrez Robles, José Luis PP Bokala 2000/02/24 2003/04/01
Hernando Sáez, Santiago EH Bokala 1999/09/15 2001/07/11
Hernando Sáez, Santiago B Bokala 2001/07/11 2002/09/20
Larisgoitia Zárate, Juan Antonio SV Bokala 1999/09/15 2003/04/01
Martín Felipe, Dalmacio SV Bokala 2000/04/17 2003/04/01
Moraza Marquínez, Javier UA Bokala 1999/09/15 2003/04/01
Ochoa de Eribe Elorza, Juan José EAJ-PNV Bokala 1999/09/15 2000/04/04
Quintana Uriarte, José Fernando EAJ-PNV Bokala 2000/05/15 2003/04/01
Ribaguda Egurrola, Íñigo Misto Bokala 2002/10/01 2003/04/01
Rodríguez Gutiérrez, Claudio Amador EAJ-PNV Bokala 1999/09/15 2003/04/01
Sampedro Sampedro, Javier PP Bokala 1999/09/15 2000/01/28
Santano Fanega, Ángel PP Batzordeburua 1999/09/15 2003/04/01
Saratxaga Berganza, Antonio Mamés EAJ-PNV Bokala 1999/09/15 2003/04/01
Unzalu Pérez de Eulate, Pilar SV Bokala 1999/09/15 2000/03/30
Nekazaritza eta Ingurugiro Batzordea BATZARKIDE TALDEA KARGUA ALTA BAJA
Aguirre Ramírez de la Piscina, Marcelo PP Bokala 1999/09/15 2003/04/01
Beraza Zufiaur, Iñaki EA Bokala 1999/09/15 2003/04/01
Borro Ríos, Eduardo SV Bokala 1999/09/15 2003/04/01
Cos Villegas, José Vicente Misto-IU Bokala 1999/09/15 2001/09/26
De Andrés Guerra, Juan Carlos PP Bokala 1999/09/15 2003/04/01
Fernández López de Uralde, José Miguel Misto-IU Bokala 2001/09/29 2002/09/18
Fernández López de Uralde, José Miguel IU Bokala 2002/09/24 2003/04/01
Galarraga Olazabal, Ana EAJ-PNV Batzordeburua 1999/09/15 2003/04/01
García Linares, Raúl EH Bokala 1999/09/15 2001/07/11
García Linares, Raúl B Bokala 2001/07/11 2002/09/20
García Linares, Raúl Misto Bokala 2002/10/01 2003/04/01
Garrido Pérez, Ricardo PP Bokala 1999/09/15 2003/04/01
Gutiérrez Robles, José Luis PP Bokala 2000/02/24 2003/04/01
Marí Gonzalo, Ángel SV Bokala 1999/09/15 2003/04/01
Martínez Uzquiano, Juan EAJ-PNV Bokala 1999/09/15 2003/04/01
Quintana Uriarte, José Fernando EAJ-PNV Bokala 2000/05/15 2003/04/01
Redondo Orokieta, Miguel Ángel EAJ-PNV Bokala 1999/09/15 2000/05/05
Sáenz de Santa María Muniategui, Antonio UA Bokala 1999/09/15 2003/04/01
Sampedro Sampedro, Javier PP Bokala 1999/09/15 2000/01/28
Kultura, Gazteria eta Kirol Batzordea BATZARKIDE TALDEA KARGUA ALTA BAJA
Borro Ríos, Eduardo SV Batzordeburua 1999/09/15 2003/04/01
Cos Villegas, José Vicente Misto-IU Bokala 1999/09/15 2002/09/18
Cos Villegas, José Vicente IU Bokala 2002/09/24 2003/04/01
Escudero Fernández, María Dolores SV Bokala 1999/09/15 2003/04/01
Galarraga Olazabal, Ana EAJ-PNV Bokala 1999/09/15 2003/04/01
Garrido Knörr, Laura PP Bokala 1999/09/15 2003/04/01
Gómez de Arteche Ezquerra, Miguel Ángel PP Bokala 1999/09/15 2003/04/01
Martínez Martínez de Lizarduy, Mikel EAJ-PNV Bokala 1999/09/15 2003/04/01
Martínez Uzquiano, Juan EAJ-PNV Bokala 1999/09/15 2003/04/01
Mintegui Areitioaurtena, Miguel EA Bokala 1999/09/15 2003/04/01
Ochoa Jiménez, Manuel PP Bokala 1999/09/15 2003/04/01
Regalado de los Cobos, María de la Encina PP Bokala 1999/09/15 2003/04/01
Sáenz de Santa María Muniategui, Antonio UA Bokala 1999/09/15 2003/04/01
Ullibarri Urraca, Iñaki Xabier EH Bokala 1999/09/15 2001/07/11
Ullibarri Urraca, Iñaki Xabier B Bokala 2001/07/11 2002/09/20
Ullibarri Urraca, Iñaki Xabier Misto Bokala 2002/10/01 2003/04/01
Gizarte Ongizaterako Batzordea BATZARKIDE TALDEA KARGUA ALTA BAJA
Abascal Escuza, Santiago PP Bokala 1999/09/15 1999/10/28
Abecia López de Suso, Rafael PP Bokala 1999/10/28 2003/04/01
Aguirre Uribe, María Jesús EAJ-PNV Bokala 1999/09/15 2003/04/01
Cos Villegas, José Vicente Misto-IU Bokala 1999/09/15 2002/09/18
Cos Villegas, José Vicente IU Bokala 2002/09/24 2003/04/01
De Andrés Guerra, Juan Carlos PP Bokala 1999/09/15 2003/04/01
Escudero Fernández, María Dolores SV Batzordeburua 1999/09/15 2003/04/01
Isasi Aguirre, Pablo Ramón EA Bokala 1999/09/15 2000/01/19
Marí Gonzalo, Ángel SV Bokala 1999/09/15 2003/04/01
Morales Peral, Ana PP Bokala 1999/09/15 2003/04/01
Regalado de los Cobos, María de la Encina PP Bokala 1999/09/15 2003/04/01
Ríos Irastorza, María Ángeles EH Bokala 1999/09/15 2001/07/11
Ríos Irastorza, María Ángeles B Bokala 2001/07/11 2002/09/20
Ríos Irastorza, María Ángeles Misto Bokala 2002/10/01 2003/04/01
Rodríguez Gutiérrez, Claudio Amador EAJ-PNV Bokala 1999/09/15 2003/04/01
Sáenz de Santa María Muniategui, Antonio UA Bokala 1999/09/15 2003/04/01
Saratxaga Berganza, Antonio Mamés EAJ-PNV Bokala 1999/09/15 2003/04/01
Uría Peña, Lauren EA Bokala 2000/02/16 2003/04/01
Arautegi eta Barne-Gobernaturako Batzordea (Behin behineko Batzordea) BATZARKIDE TALDEA KARGUA ALTA BAJA
Abascal Escuza, Santiago PP Bokala 1999/07/30 2003/06/13
Aguirre López, Francisco Javier EAJ-PNV Bokala 1999/07/30 2003/06/13
Borro Ríos, Eduardo SV Bokala 2000/04/14 2003/06/13
Buesa Blanco, Fernando SV Bokala 1999/07/30 2000/02/22
Castañer López, Xesqui SV Presidentea 1999/07/30 2003/06/13
Cos Villegas, José Vicente Misto-IU Bokala 1999/07/30 2002/09/18
Cos Villegas, José Vicente IU Bokala 2002/09/24 2003/06/13
De Andrés Guerra, Juan Carlos PP 1. Presidenteordea 1999/07/30 2003/06/13
Domaica Goñi, Ainhoa PP Bokala 1999/10/28 2000/09/11
Domaica Goñi, Ainhoa PP Bokala 2000/10/16 2003/06/13
Garrido Knörr, Laura PP Bokala 1999/09/15 2003/06/13
Gómez de Arteche Ezquerra, Miguel Ángel PP Bokala 1999/10/28 2003/02/07
Hernando Sáez, Santiago EH Bokala 1999/09/15 2001/07/11
Hernando Sáez, Santiago B Bokala 2001/07/11 2002/09/20
Hernando Sáez, Santiago Misto Bokala 2002/10/01 2003/06/13
Ibarrondo Aguirregabiria, Manuel EA Bokala 1999/07/30 2003/06/13
Martínez Martínez de Lizarduy, Mikel EAJ-PNV 2. Presidenteordea 1999/07/30 2003/06/13
Mintegui Areitioaurtena, Miguel EA Idazkaria 1999/07/30 2003/06/13
Moraza Marquínez, Javier UA Bokala 1999/07/30 1999/09/10
Ormazabal Askasibar, Félix EAJ-PNV Bokala 1999/09/10 2000/11/09
Prieto San Vicente, Juan Carlos PSE-EE Idazkaria 1999/07/30 2003/06/13
Ramos Orúe, Carmen SV Bokala 2000/04/14 2003/06/13
Redondo Orokieta, Miguel Ángel EAJ-PNV Bokala 1999/07/30 1999/09/10
Redondo Orokieta, Miguel Ángel EAJ-PNV Bokala 2000/11/29 2003/06/13
Regalado de los Cobos, María de la Encina PP Bokala 1999/07/30 1999/10/28
Regalado de los Cobos, María de la Encina PP Bokala 2003/02/07 2003/06/13
Rodríguez Gutiérrez, Claudio Amador EAJ-PNV Bokala 1999/07/30 1999/09/10
Rodríguez Orúe, Andoni EAJ-PNV Bokala 1999/09/15 2003/03/20
Sáenz de Santa María Muniategui, Antonio UA Bokala 1999/09/15 2003/06/13
Telleria Lanbarri, Aitor EAJ-PNV Bokala 2003/03/20 2003/06/13
Ullibarri Urraca, Iñaki Xabier EH Bokala 1999/07/30 1999/09/10
Unzalu Pérez de Eulate, Pilar SV Bokala 1999/07/30 2000/03/30
Velasco Arsuaga, César PP Bokala 1999/07/30 1999/10/08
Bateraezintasun Batzordea BATZARKIDE TALDEA KARGUA ALTA BAJA
Abecia López de Suso, Rafael PP Bokala 1999/07/12 2003/04/01
Aguirre López, Francisco Javier EAJ-PNV Bokala 1999/09/15 2003/04/01
Cos Villegas, José Vicente Misto-IU Bokala 1999/07/12 2002/09/18
Cos Villegas, José Vicente IU Bokala 2002/09/24 2003/04/01
De Andrés Guerra, Juan Carlos PP Bokala 1999/07/12 2003/04/01
Galarraga Olazabal, Ana EAJ-PNV Bokala 1999/09/15 2003/04/01
Garrido Pérez, Ricardo PP Bokala 1999/09/15 2003/04/01
Hernando Sáez, Santiago EH Bokala 1999/09/15 2001/07/11
Hernando Sáez, Santiago B Bokala 2001/07/11 2002/09/20
Hernando Sáez, Santiago Misto Bokala 2002/10/01 2003/04/01
Ibarrondo Aguirregabiria, Manuel EA Bokala 1999/09/15 2003/04/01
Marí Gonzalo, Ángel SV Bokala 1999/10/15 2003/04/01
Martín Felipe, Dalmacio SV Bokala 2000/04/17 2003/04/01
Martínez Martínez de Lizarduy, Mikel EAJ-PNV Bokala 1999/07/12 2003/04/01
Moraza Marquínez, Javier UA Bokala 1999/07/12 2003/04/01
Regalado de los Cobos, María de la Encina PP Batzordeburua 1999/09/15 2003/04/01
Santano Fanega, Ángel PP Bokala 1999/10/28 2003/04/01
Unzalu Pérez de Eulate, Pilar SV Bokala 1999/07/12 2000/03/30
Velasco Arsuaga, César PP Bokala 1999/09/15 1999/10/08
Trebinori Buruzko Batzorde Berezia BATZARKIDE TALDEA KARGUA ALTA BAJA
Abascal Escuza, Santiago PP Bokala 1999/10/08 2003/04/01
Beraza Zufiaur, Iñaki EA Bokala 1999/10/08 2003/04/01
Cos Villegas, José Vicente Misto-IU Bokala 1999/10/08 2001/09/18
Cos Villegas, José Vicente IU Bokala 2002/09/24 2003/04/01
Garrido Knörr, Laura PP Bokala 1999/10/08 2003/04/01
Gómez de Arteche Ezquerra, Miguel Ángel PP Bokala 1999/10/08 2003/04/01
Hernando Sáez, Santiago EH Bokala 1999/10/08 2001/07/11
Hernando Sáez, Santiago B Bokala 2001/07/11 2002/09/20
Hernando Sáez, Santiago Misto Bokala 2002/10/01 2003/04/01
Ochoa Jiménez, Manuel PP Bokala 1999/10/08 2003/04/01
Ormazabal Askasibar, Félix EAJ-PNV Bokala 1999/10/08 2000/11/09
Prieto San Vicente, Juan Carlos PSE-EE Bokala 1999/10/08 2003/04/01
Ramos Orúe, Carmen SV Batzordeburua 2000/04/14 2003/04/01
Redondo Orokieta, Miguel Ángel EAJ-PNV Bokala 1999/10/08 2003/04/01
Rodríguez Gutiérrez, Claudio Amador EAJ-PNV Bokala 1999/10/08 2003/04/01
Sáenz de Santa María Muniategui, Antonio UA Bokala 1999/10/08 2003/04/01
Telleria Lanbarri, Aitor EAJ-PNV Bokala 2000/11/29 2003/04/01
Unzalu Pérez de Eulate, Pilar SV Batzordeburua 1999/10/08 2000/03/30
Arte Garaikidearen Zentro Museoko Batzorde Berezia BATZARKIDE TALDEA KARGUA ALTA BAJA
Abecia López de Suso, Rafael PP Bokala 1999/11/19 2003/04/01
Aguirre López, Francisco Javier EAJ-PNV Bokala 1999/11/19 2003/04/01
Cos Villegas, José Vicente Misto-IU Bokala 1999/11/19 2002/09/18
Cos Villegas, José Vicente IU Bokala 2002/09/24 2003/04/01
Domaica Goñi, Ainhoa PP Bokala 1999/11/19 2000/09/11
Domaica Goñi, Ainhoa PP Bokala 2000/10/16 2003/04/01
Escudero Fernández, María Dolores SV Batzordeburua 1999/11/19 2003/04/01
Galarraga Olazabal, Ana EAJ-PNV Bokala 1999/11/19 2003/04/01
Gómez de Arteche Ezquerra, Miguel Ángel PP Bokala 1999/11/19 2003/04/01
Mintegui Areitioaurtena, Miguel EA Bokala 1999/11/19 2003/04/01
Morales Peral, Ana PP Bokala 1999/11/19 2003/04/01
Ochoa de Eribe Elorza, Juan José EAJ-PNV Bokala 1999/11/19 2000/04/04
Prieto San Vicente, Juan Carlos PSE-EE Bokala 1999/11/19 2003/04/01
Quintana Uriarte, José Fernando EAJ-PNV Bokala 2000/05/15 2003/04/01
Sáenz de Santa María Muniategui, Antonio UA Bokala 199911/19 2003/04/01
Ullibarri Urraca, Iñaki Xabier EH Bokala 1999/11/19 2001/07/11
Ullibarri Urraca, Iñaki Xabier B Bokala 2001/07/11 2002/09/20
Ullibarri Urraca, Iñaki Xabier Misto Bokala 2002/10/01 2003/04/01
Foru Aldundiak Emaniko Dirulaguntzei Buruzko Erantzunkizunak Aztertzeko Ikerketa Batzordea BATZARKIDE TALDEA KARGUA ALTA BAJA
Borro Ríos, Eduardo SV Batzordeburua 2000/02/08 2001/02/28
Cos Villegas, José Vicente IU Bokala 2000/02/08 2001/02/28
De Andrés Guerra, Juan Carlos PP Bokala 2000/02/08 2001/02/28
Ibarrondo Aguirregabiria, Manuel EA Bokala 2000/02/08 2001/02/28
Martínez Uzquiano, Juan EAJ-PNV Bokala 2000/02/08 2001/02/28
Moraza Marquínez, Javier UA Bokala 2000/02/08 2000/03/07
Sáenz de Santa María Muniategui, Antonio UA Bokala 2000/03/07 2001/02/28
Ullibarri Urraca, Iñaki Xabier EH Bokala 2000/02/08 2001/02/28
Etxebizitzaren Zerga Tratamenduaren Azterketa eta Proposamenari Buruzko Ponentzia BATZARKIDE TALDEA KARGUA ALTA BAJA
Alejo Fariñas, Francisco Javier SV Bokala 2000/03/30 2000/06/12
Beraza Zufiaur, Iñaki EA Bokala 2000/03/30 2000/06/12
Fernández López de Uralde, José Miguel Misto-IU Koordinatzailea 2000/03/30 2000/06/12
Gómez de Arteche Ezquerra, Miguel Ángel PP Bokala 2000/03/30 2000/06/12
Moraza Marquínez, Javier UA Bokala 2000/03/30 2000/06/12
Redondo Orokieta, Miguel Ángel EAJ-PNV Bokala 2000/03/30 2000/06/12
Usaetgi Diaz de Otalora, Jon Iñaki EH Bokala 2000/03/30 2000/06/12
Giza Ekubideen Kartari Buruzko Ponentzia BATZARKIDE TALDEA KARGUA ALTA BAJA
Cos Villegas, José Vicente Misto-IU Bokala 2000/05/25 2000/12/26
Garrido Knörr, Laura PP Koordinatzailea 2000/05/25 2000/12/26
Mintegui Areitioaurtena, Miguel EA Bokala 2000/05/25 2000/12/26
Moraza Marquínez, Javier UA Bokala 2000/05/25 2000/12/26
Prieto San Vicente, Juan Carlos PSE-EE Bokala 2000/05/25 2000/12/26
Ríos Irastorza, María Ángeles EH Bokala 2000/05/25 2000/12/26
Rodríguez Gutiérrez, Claudio Amador EAJ-PNV Bokala 2000/05/25 2000/12/26
Ezinduak Arabako lan merkatuan sartzeari buruzko txostena egiteko Ponentzia BATZARKIDE TALDEA KARGUA ALTA BAJA
Abecia López de Suso, Rafael PP Bokala 2000/12/04 2003/04/01
Cos Villegas, José Vicente Misto-IU Bokala 2000/12/04 2002/09/18
Cos Villegas, José Vicente IU Bokala 2002/09/24 2003/04/01
Marí Gonzalo, Ángel SV Bokala 2000/12/04 2003/04/01
Ríos Irastorza, María Ángeles EH Bokala 2000/12/04 2001/07/11
Ríos Irastorza, María Ángeles B Bokala 2001/07/11 2002/09/20
Ríos Irastorza, María Ángeles Misto Bokala 2002/10/01 2003/04/01
Sáenz de Santa María Muniategui, Antonio UA Koordinatzailea 2000/12/04 2003/04/01
Saratxaga Berganza, Antonio Mamés EAJ-PNV Bokala 2000/12/04 2003/04/01
Uría Peña, Lauren EA Bokala 2000/12/04 2003/04/01
Lurralde Jareetako Osoko Bilkuraren Edukia Arautuko duen Agiria Prestatzeko Ponentzia BATZARKIDE TALDEA KARGUA ALTA BAJA
Fernández López de Uralde, José Miguel Misto-IU Bokala 2001/02/14 2001/05/16
García Linares, Raúl EH Bokala 2001/02/14 2001/05/16
Ibarrondo Aguirregabiria, Manuel EA Bokala 2001/02/14 2001/05/16
Martín Felipe, Dalmacio SV Bokala 2001/02/14 2001/05/16
Martínez Uzquiano, Juan EAJ-PNV Bokala 2001/02/14 2001/05/16
Moraza Marquínez, Javier UA Bokala 2001/02/14 2001/05/16
Santano Fanega, Ángel PP Koodinatzailea 2001/02/14 2001/05/16
Ekarpenen Legearen aplikazio eta ondorioei heltzeko eraturiko Ponentzia BATZARKIDE TALDEA KARGUA ALTA BAJA
Alejo Fariñas, Francisco Javier SV Koordinatzailea 2001/06/14 2002/01/31
Fernández López de Uralde, José Miguel Misto-IU Bokala 2001/06/14 2002/01/31
Garrido Knörr, Laura PP Bokala 2001/06/14 2002/01/31
Ibarrondo Aguirregabiria, Manuel EA Bokala 2001/06/14 2002/01/31
Moraza Marquínez, Javier UA Bokala 2001/06/14 2002/01/31
Redondo Orokieta, Miguel Ángel EAJ-PNV Bokala 2001/06/14 2002/01/31