RAMOS ORÚE, CARMEN

PSOE PSE-EE
6. legegintzaldia (1999-2003)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2000/03/20 - 2003/04/01

Foru Araubide Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2000/04/14 - 2003/04/01

Arautegi eta Barne-Gobernaturako Batzordea (Behin Behineko Batzordea)

Kargua: Bokala

Aldia: 2000/04/14 - 2003/06/13

Trebinori Buruzko Batzorde Berezia

Kargua: Batzordeburua

Aldia: 2000/04/14 - 2003/04/01

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2000/03/20

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1995/10/04 - 1999/04/21

Nekazaritza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1995/11/03 - 1999/04/21

Kultura Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1995/11/03 - 1999/04/21

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 1995/10/04