SARATXAGA BERGANZA, ANTONIO MAMÉS

EAJ - PNV
6. legegintzaldia (1999-2003)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1999/07/06 - 2003/04/01

Gizarte Ongizatearen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/09/15 - 2003/04/01

Toki Erakunde, Ekonomia Sustapen eta Garraio Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/09/15 - 2003/04/01

Ezintasuna duten pertsonak Arabako lan merkatuan sartzeari buruzko txostena egiteko Ponentzia

Kargua: Bokala

Aldia: 2000/12/04 - 2003/04/01

Hautesbarrutia: Aiara

Kargua hartzea: 1999/07/06

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1979/05/07 - 1983/05/24

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1979/05/07