USATEGI DIAZ DE OTALORA, JON IÑAKI

EAE/ANV (2008/05/06an ebazpen judizialaren bidez EAE-ANV Biltzarkide taldea deuseztatu da eta taldeko kideak Misto Biltzarkide Taldean arituko dira)
8. legegintzaldia (2007-2011)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2007/06/20 - 2011/03/2

Ogasun, Finantza eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2008/05/06 (Borondatezko baja)

Ogasun, Finantza eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2008/05/27 - 2011/03/29

Foru Araubidearen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2008/05/27 - 2011/03/29

Foru Araubidearen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2008/05/06 (Borondatezko baja)

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2007/06/20

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1999/07/06 - 2003/04/01

Bozeramaileen Batzarra

Kargua: Bozeramailea

Aldia: 2002/10/01 - 2003/04/01

Ogasun, Finantza eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/09/15 - 2003/04/01

Foru Araubide Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 15/09/1999 - 2003/04/01

Etxebizitzaren Zerga Tratamenduaren Azterketa eta Proposamenari Buruzko Batzorde Txostengilea

Kargua: Bokala

Aldia: 2000/03/30 - 2000/06/12

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 1999/07/06 - Misto Batzarkide Taldea (2002/09/20tik) Batasuna Batzarkide Taldea (2011/07/11tik 2002/09/20ra arte) Euskal Herritarrok Batzarkide Taldea (1999/07/06tik 2001/07/11ra arte)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1995/06/22 - 1999/04/21

Nekazaritza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1995/09/20 - 1995/10/05 (Borondatezko baja)

Ogasun, Finantza eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1995/09/20 - 1995/10/05 (Borondatezko baja)

Foru Araubide Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1995/10/05 - 1999/04/21

Toki Erakunde eta Ekonomia Sustapenaren Batzorde

Kargua: Bokala

Aldia: 1995/10/05 - 1999/04/21

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1995/10/05 - 1999/04/21

Araudi eta Barne Gobernurako Batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Bokala

Aldia: 1995/09/20 - 1995/10/05 (Borondatezko baja)

Tebiñuri buruzko Batzorde Berezia

Kargua: Bokala

Aldia: 1996/03/29 - 1999/04/21

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 1995/06/22 - Ezker Abertzalea Batzarkide Taldea

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1991/06/17 - 1995/04/04

Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1991/07/31 - 1995/04/04

Herrilan, Garraio eta Ingurumen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1991/07/31 - 1995/04/04

Foru Araubidearen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1991/07/31 - 1995/04/04

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 1991/06/17 - 1995/04/04 (Baja) - Herri Batasuna Batzarkide Taldea