REGALADO DE LOS COBOS, MARÍA DE LA ENCINA

PP Álava
9. legegintzaldia (2011-2015)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2011/06/15 - 2011/11/22

Nekazaritza Batzordea

Kargua: Batzordeburua

Aldia: 2011/09/21 - 2011/11/22

Euskera, Kultura eta Kirol Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2011/10/28

Ingurumen eta Hirigintza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2011/11/22

Gizarte Ongizate Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2011/11/22

Arautegi eta Barne-Gobernu Batzordea (Behin Behineko Batzordea)

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2011/11/22

Batzarkide taldea:

Kargua:

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2011/06/15

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2007/06/20 - 2011/03/29

Gizarte Ongizaterako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2011/03/29

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2011/03/29

Berrikuntzaren eta Ekonomia Sustapenerako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2011/03/29

Ingurumen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2011/03/29

Batzarkide taldea:

Kargua:

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2007/06/20

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2003/09/29 - 2007/04/03

Gizarte Ongizaterako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2003/10/07 - 2007/04/03

Nekazaritzako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2003/10/07 - 2007/04/03

Hirigintza eta Ingurumen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2003/10/07 - 2007/04/03

Arautegi eta Barne-Gobernurako Batzordea (Behin Behineko Batzordea)

Kargua: Bokala

Aldia: 2003/10/07 - 2007/06/20

Batzarkide taldea:

Kargua:

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2003/09/29

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1999/07/06 - 2003/04/01

Gizarte Ongizaterako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/09/15 - 2003/04/01

Kultura, Gazteria eta Kirola Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/09/15 - 2003/04/01

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Lehendakaria

Aldia: 1999/09/15 - 2003/04/01

Arautegi eta Barne-Gobernaturako Batzordea (Behin Behineko Batzordea)

Kargua: Bokala

Aldia: 2003/02/07 - 2003/06/13

Batzarkide taldea:

Kargua:

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 1999/07/06