REDONDO OROKIETA, MIGUEL ÁNGEL

7. legegintzaldia (2003-2007)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2003/06/13 - 2004/11/30

Ogasun, Finantza eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2003/09/19 - 2004/11/30

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2003/09/19 - 2004/11/30

Arautegi eta Barne-Gobernurako Batzordea (Behin Behineko Batzordea)

Kargua: Bokala

Aldia: 2003/07/16 - 2004/11/30

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2003/06/13

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1999/07/06 - 2003/04/01

Bozeramale Batzarra

Kargua: Bozeramailea

Aldia: 2000/11/08 - 2003/04/01

Nekazaritza eta Ingurugiro Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/09/15 - 2000/05/05

Ogasun, Finantza eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/09/15 - 2003/04/01

Herrilan eta Hirigintza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2000/05/05 - 2000/11/29

Foru Araubide Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2000/11/29 - 2003/04/01

Arautegi eta Barne-Gobernaturako Batzordea (Behin Behineko Batzordea)

Kargua: Bokala

Aldia: 2000/11/29 - 2003/04/01

Arautegi eta Barne-Gobernaturako Batzordea (Behin Behineko Batzordea)

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/07/30 - 1999/09/10

Trebinori Buruzko Batzorde Berezia

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/10/08 - 2003/04/01

Ekarpenen Legearen aplikazio eta ondorioei heltzeko eraturiko Ponentzia

Kargua: Bokala

Aldia: 2001/06/14 - 2002/01/31

Etxebizitzaren Zerga Tratamenduaren Azterketa eta Proposamenari Buruzko Ponentzia

Kargua: Bokala

Aldia: 2000/03/30 - 2000/06/12

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 1999/07/06

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1995/06/22 - 1999/04/21

Ogasun, Finantza eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Batzordeburua

Aldia: 1995/09/20 - 1999/04/21

Herrilan, Hirigintza eta Ingurumen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1995/09/20 - 1999/04/21

Gizarte Ongizaterako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1995/10/13 - 1999/04/21

Arautegi eta Barne-Gobernu Batzordea (Behin Behineko Batzordea)

Kargua: Bokala

Aldia: 1995/09/20 - 1999/07/06

Bozeramaile Batzarrak

Kargua: Bozeramailea

Aldia: 1995/07/12 - 1999/04/21

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 1995/06/22

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1991/07/06 - 1995/06/22

Foru Araubide Batzordea

Kargua: Batzordeburua

Aldia: 1991/07/31 - 1995/06/22

Arautegi eta Barne-Gobernu Batzordea (Behin Behineko Batzordea)

Kargua: Bokala

Aldia: 05/07/1991 - 1995/06/22

Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1991/07/31 - 1995/06/22

Foru Plana, Toki Erakunde eta Hirigintza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1991/07/31 - 1995/06/22

“Casa del Santo”ri buruzko Ikerketa Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1994/09/26 - 1995/06/22

Hautesbarrutia: Euzko Abertzaleak

Kargua hartzea: 1991/06/17

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1987/07/03 - 1991/06/17

Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Batzordeburua

Aldia: 1987/07/31 - 1991/06/17

Arautegi eta Barne-Gobernu Batzordea (Behin Behineko Batzordea)

Kargua: Bokala

Aldia: 1987/07/31 - 1991/06/17

Foru Plana eta Toki Erakunde Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1987/07/31 - 1991/06/17

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1987/07/03