DE ANDRÉS GUERRA, JUAN CARLOS

6. legegintzaldia (1999-2003)

Mahaia

Kargua: 1. lehendakariordea

Aldia: 1999/07/30 - 2003/04/01

Osoko bilura

Kargua: 1. lehendakariordea

Aldia: 1999/07/06 - 2003/04/01

Bozeramaileen Batzarra

Kargua: 1. lehendakariordea

Aldia: 1999/07/30 - 2003/04/01

Nekazaritza eta Ingurumen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/09/15 - 2003/04/01

Gizarte Ongizatearen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/09/15 - 2003/04/1

Ogasun, Finantza eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/09/15 - 1999/10/28

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/07/12 - 2003/04/01

Aldundiak diru-laguntzen erantzukizunak aztertzeko Ikerketa Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2000/02/08 - 2001/02/28

Arautegi eta Barne-Gobernaturako Batzordea (Behin Behineko Batzordea)

Kargua: 1. lehendakriordea

Aldia: 1999/07/30 - 2003/06/13

Batzarkide taldea: POPULAR

Kargua: 1. Lehendakariordea

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 1999/07/06

hemiciclo 11ª legislatura (2019 - 2023)
hemiziklo 12. legegintzaldia (2023-2027)

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1995/06/22 - 1999/04/19

Gizarte Ongizatearen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1995/09/20 - 1999/04/19

Nekazaritza Batzordea

Kargua: Batzordeburua

Aldia: 1995/09/20 - 1999/04/19

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1995/06/23 -1995/09/20

Emakumearentzako Ekintza Positiboko Planaren batzorde txostengilea

Kargua: Bokala

Aldia: 1998/03/11 - 1999/02/09

Batzarkide taldea: POPULAR

Kargua:

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1995/06/22

hemiciclo 11ª legislatura (2019 - 2023)
hemiziklo 12. legegintzaldia (2023-2027)

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1991/06/17 - 1995/04/04

Laguntza eta Gizarte Ongizateko Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1991/07/31 - 1995/04/04

Nekazaritza, Abeltzaintza eta Mendi Batzordea

Kargua: Batzordeburua

Aldia: 1991/07/31 -1995/04/04

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1991/07/31 - 1995/04/04

Kultura Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1991/07/31 - 1993/09/21

Herrilan, Garraio eta Ingurumen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1991/10/21 - 1993/10/13

Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1993/07/16 - 1995/04/04

Arautegi eta Barne-Gobernaturako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1993/07/17 - 1993/10/04

Arautegi eta Barne-Gobernaturako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1995/01/23 - 1995/06/22

Arabako Unibertsitate Campusa bultzatzeko Batzorde Berezia

Kargua: Bokala

Aldia: 1992/07/10 - 1993/01/13

Santuaren Etxea izenekoari buruzko ikerketa Batzordea

Kargua: Vocal

Aldia: 1994/09/26 - 1994/11/16

Euskarak Arabako Lurralde Historikoan duen ezarpen-maila aztertzeko Ponentzia

Kargua: Bokala

Aldia: 1994/12/13 - 1995/03/28

Batzarkide taldea: POPULAR

Kargua:

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1991/06/17

hemiciclo 11ª legislatura (2019 - 2023)
hemiziklo 12. legegintzaldia (2023-2027)