MINTEGUI AREITIOAURTENA, MIGUEL

Eusko Alkartasuna
8. legegintzaldia (2007-2011)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2007/06/20 - 2007/09/12

Bozeramaileen Batzarra

Kargua: Bozeramailea

Aldia: 2007/06/29 - 2007/09/12

Araudi eta Barne Gobernurako Batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/07/23 - 2007/09/12

Batzarkide taldea:

Kargua:

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 2007/06/20

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2003/06/13 - 2007/04/03

Bozeramaileen Batzarra

Kargua: Bozeramailea

Aldia: 2003/06/25 - 2003/06/26

Bozeramaileen Batzarra

Kargua: Bozeramailea

Aldia: 2006/09/25 - 2007/04/03

Nekazaritzako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2003/09/19 - 2004/12/17

Gizarte Ongizaterako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2004/12/17 - 2007/04/03

Araudi eta Barne Gobernurako Batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Bokala

Aldia: 2006/10/09 - 2007/06/20

Hirigintza eta Ingurumen Batzordea

Kargua: Batzordeburua

Aldia: 2003/09/19 - 2006/10/09

Ureztapen eta Uraren Plan Integraleko Ponentzia

Kargua: Bokala

Aldia: 2004/02/11 - 2007/02/07

Gizarte politika berriak aztertzeko batzorde txostengilea

Kargua: Koordinatzailea

Aldia: 2005/05/05 - 2007/04/03

Autismoa duten pertsona helduentzako arretarako eguneko jardueren zentro bat eraikitzeko batzorde txostengilea

Kargua: Bokala

Aldia: 2005/03/04 - 2005/06/14

Batzarkide taldea:

Kargua:

Hautesbarrutia: Zuia, Añana, Salvatierra/Agurain, Campezo-Montaña Alavesa/Kampezu-Arabako Mendialdea, Laguardia-Rioja Alavesa/Biasteri-Arabako Errioxa

Kargua hartzea: 2003/06/13

Osoko Bilkura

Kargua: Idazkaria

Aldia: 1999/07/06 - 2003/04/01

Mahaia

Kargua: Idazkaria

Aldia: 1999/07/06 - 2003/04/01

Bozeramaileen Batzarra

Kargua: Idazkaria

Aldia: 1999/07/06 - 2003/04/01

Araudi eta Barne Gobernurako Batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Idazkaria

Aldia: 1999/07/30 - 2003/06/13

Kultura, Gazteria eta Kirol Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/09/15 - 2003/04/01

Arte Garaikidearen Zentroa Museoko Batzorde Berezia

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/11/19 - 2003/04/01

Giza Ekubideen Kartari buruzko batzorde txostengilea

Kargua: Bokala

Aldia: 2000/05/25 - 2000/12/26

Batzarkide taldea:

Kargua:

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1999/07/06

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1995/06/22 - 1996/02/19

Bozeramaileen Batzarra

Kargua: Bozeramailea

Aldia: 1995/06/29 - 1996/02/19

Foru Araubide Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1995/09/20 - 1996/02/19

Gizarte Ongizaterako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1995/09/20 - 1996/02/19

Batzarkide taldea:

Kargua:

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1995/06/22