AGUIRRE URIBE, MARÍA JESÚS

8. legegintzaldia (2007-2011)

Osoko bilkura

Kargua: 2. lehendakariordea

Aldia: 2007/06/20 - 2011/03/29

Mahaia

Kargua: 2. lehendakariordea

Aldia: 2007/06/20 - 2011/06/20

Bozeramaileen Batzarra

Kargua: 2. lehendakariordea

Aldia: 2007/06/29 - 2011/03/29

Araudi eta Barne Gobernurako batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: 2. lehendakariordea

Aldia: 2007/07/23 - 2011/06/20

Gizarte Ongizatearen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2011/03/29

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2007/10/08

Gazteria eta Gizarte Sustapenerako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2007/10/08

Foru Araubideko Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/10/08 - 2011/03/29

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2007/06/20

Osoko bilkura

Kargua: 2. lehendakariordea

Aldia: 2003/06/13 - 2007/04/03

Mahaia

Kargua: 2. lehendakariordea

Aldia: 2003/06/13 - 2007/06/20

Bozeramaileen Batzarra

Kargua: 2. lehendakariordea

Aldia: 2003/06/25 - 2007/04/03

Araudi eta Barne Gobernurako batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: 2. lehendakariordea

Aldia: 2003/07/16 - 2007/06/20

Gizarte Ongizatearen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2003/09/19 - 2007/04/03

Gizarte-politika berriak aztertzeko txostena

Kargua: Bokala

Aldia: 2005/05/05 - 2007/04/03

Autismoa duten pertsonentzako eguneko jardueren zentro bat sortzeko batzorde txostengilea

Kargua: Bokala

Aldia: 2005/03/04 - 2005/06/14

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2003/06/13

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1999/07/06 - 2003/04/01

Gizarte Ongizatearen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/09/15 -2003/04/01

Ogasun, Finantza eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/09/15 - 2000/11/29

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 1999/07/06

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1979/05/07 - 1983/05/24

Laguntza eta Gizarte Ongizateko Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1980/04/01 - 1983/05/24

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1979/05/07