SÁENZ DE SANTA MARÍA MUNIATEGUI, ANTONIO

Unidad Alavesa
6. legegintzaldia (1999-2003)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1999/07/06 - 2003/04/01

Nekazaritza eta Ingurugiro Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/09/15 - 2003/04/01

Gizarte Ongizaterako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 15/09/1999 - 2003/04/01

Kultura, Gazteria eta Kirola Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 15/09/1999 - 2003/04/01

Foru Aldundiak Emaniko Dirulaguntzei Buruzko Erantzunkizunak Aztertzeko Ikerketa Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2000/03/07 - 2001/02/28

Foru Araubide Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/09/15 -2003/04/01

Arautegi eta Barne-Gobernaturako Batzordea (Behin Behineko Batzordea)

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/09/15 - 2003/06/13

Trebinori Buruzko Batzorde Berezia

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/10/08 - 2003/04/01

Arte Garaikidearen Zentro Museoko Batzorde Berezia

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/11/19 - 2003/04/01

Ezinduak Arabako lan merkatuan sartzeari buruzko txostena egiteko Ponentzia

Kargua: Koordinadorea

Aldia: 2000/12/04 - 2003/04/01

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 1999/07/06

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1995/06/22 - 1999/04/21

Gizarte Ongizaterako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1995/09/20 - 1995/10/05

Kultura Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1995/09/20 - 1999/04/21

Ogasun, Finantza eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1995/09/20 - 1995/10/05

Foru Araubide Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1995/09/20 - 1999/04/21

Toki Erakunde eta Ekonomi Sustapen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1998/12/22 - 1999/04/21

Arautegi eta Barne-Gobernurako Batzordea (Behin Behineko Batzordea)

Kargua: Bokala

Aldia: 1995/09/20 - 1997/01/15

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 1995/06/22

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1991/06/17 - 1995/06/22

Nekazaritza, Abeltzaintza eta Mendien Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1991/07/31 - 1995/06/22

Kultura eta Kirolak Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1991/07/31 - 1995/06/22

Herrilan, Garraio eta Ingurumen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1991/07/31 - 1995/06/22

Arabako Unibertsitate-Campuseko Bultzapenerako Batzorde Berezia

Kargua: Bokala

Aldia: 1992/07/10 - 1995/06/22

Arautegi eta Barne-Gobernurako Batzordea (Behin Behineko Batzordea)

Kargua: Bokala

Aldia: 1991/07/05 - 1995/06/22

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 1991/06/17