ESCUDERO FERNÁNDEZ, MARÍA DOLORES

PSOE PSE-EE
9. legegintzaldia (2011-2015)

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2011/06/15 - 2012/03/22

Foru Araubidearen eta Sustapen Ekonomikoaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2012/03/22

Euskara, Kutura eta Kirol Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2012/03/22

Gizarte Ongizatearen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2012/03/22

Berdintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2012/03/22

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2011/06/15

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2007/06/20 - 2011/03/29

Nekazaritza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2007/10/10

Gizarte Ongizatearen Batzordea

Kargua: Batzordeburua

Aldia: 2007/09/24 - 2011/03/29

Euskara, Kultura eta Kirol Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2011/03/29

Foru Araubideko Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2011/03/29

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2007/06/20

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2003/06/13 - 2007/04/03

Nekazaritza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2003/09/19 - 2004/06/15

Gizarte Ongizatearen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2003/09/19 - 2007/04/03

Kultura, Euskara, Gazteria eta Kirol Batzordea

Kargua: Batzordeburua

Aldia: 2003/19/09 - 2007/04/03

Foru Araubideko Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2004/06/15 - 2007/04/03

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2003/06/19 - 2004/06/15

Prop. egiteko batzorde txostengilea. Araban pentsioak osatzeko foru-araua

Kargua: Bokala

Aldia: 11/02/2004/02/11 - 03/04/2007/04/03

Autismoa duten pertsonentzako eguneko jardueren zentro bat sortzeko batzorde txostengilea

Kargua: Koordinatzailea

Aldia: 2005/03/04 - 2005/06/14

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2003/06/13

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1999/07/06 - 2003/04/01

Gizarte Ongizatearen Batzordea

Kargua: Batzordeburua

Aldia: 1999/09/15 - 2003/04/01

Kultura, Gazteria eta Kirol Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/09/15 - 2003/04/01

Arte Garaikideko Museoa Zentroaren jarraipenerako batzorde berezia

Kargua: Batzordeburua

Aldia: 1999/11/19 - 2003/04/01

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 1999/07/06