RAFAEL ABECIA LÓPEZ DE SUSO

7. legegintzaldia (2003 - 2007)

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2003/06/13 - 2007/04/03

Araudi eta Barne Gobernurako batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Bokala

Aldia: 2003/07/16 - 2003/10/07

Gizarte Ongizatearen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2003/09/19 - 2007/04/03

Herri Lan eta Garraio Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2003/09/19 - 2007/04/03

Hirigintza eta Ingurumen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2003/09/19 - 2007/04/03

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2003/06/13

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1999/07/06 - 2003/04/01

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/07/12 - 2003/04/01

Foru Araubideko Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/09/19 - 2003/04/01

Herri Lan eta Hirigintza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/09/15 - 1999/10/15

Herri Lan eta Hirigintza Batzordea

Kargua: Batzordeburua

Aldia: 1999/10/15 - 2003/04/01

Gizarte Ongizatearen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/10/28 - 2003/04/01

Arte Garaikideko Museoa Zentroaren jarraipenerako batzorde berezia

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/11/19 - 2003/04/01

Minusbaliotasuna duten pertsonei eta Arabako lan-merkatuan sartzeari buruzko batzorde txostengilea

Kargua: Bokala

Aldia: 2000/12/04 - 2003/04/01

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 1999/06/06

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1995/06/22 - 1999/04/21

Kultura Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1995/09/20 - 1999/04/21

Foru Araubideko Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1995/09/20 - 1999/04/21

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 1995/06/22