OLLORA GARRIDO, JOSÉ MIGUEL

EAJ PNV
6. legegintzaldia (1999-2003)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1999/06/07 - 2003/04/01

Herrilan eta Hirigintza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/09/15 - 2003/04/01

Ogasun, Finantza eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/09/15 - 2003/04/01

Batzarkide taldea:

Kargua:

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1999/07/06

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1995/06/22 -1999/04/21

Herrilan eta Hirigintza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1995/09/20 - 1999/04/21

Ogasun, Finantza eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1995/09/20 - 1999/04/21

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1995/09/20 - 1999/04/21

Trebiñori buruzko Batzorde Berezia

Kargua: Bokala

Aldia: 1996/03/29 - 1999/04/21

Batzarkide taldea:

Kargua:

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 1995/06/22