SANTANO FANEGA, ÁNGEL

Alderdi Popularra
7. legegintzaldia (2003-2007)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2006/10/23 - 2007/04/03

Toki Administrazio Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2006/10/24 - 2007/04/03

Nekazaritza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2006/10/24 - 2007/04/03

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2006/10/23

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1999/07/06 - 2003/04/01

Toki Erakunde, Ekonomi Sustapen eta Garraio Batzordea

Kargua: Batzordeburua

Aldia: 1999/09/15 - 2003/04/01

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/10/28 - 2003/04/01

Foru Araubide Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/09/15 - 2003/04/01

Lurralde Jareetako Osoko Bilkuraren Edukia Arautuko duen Agiria Prestatzeko Batzorde Txostengilea

Kargua: Koordinatzailea

Aldia: 2001/02/14 - 2001/05/16

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 1999/07/06

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1997/10/06 - 1999/04/21

Nekazaritza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1997/10/07 - 1999/04/21

Kultura Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1997/10/07 - 1999/04/21

Toki Erakundearen eta Ekonomia Sustapenaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1997/10/07 - 1999/04/21

Trebiñuri buruzko Batzorde Berezia

Kargua: Bokala

Aldia: 1997/10/07 - 1999/04/21

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1997/10/06

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1994/06/15 - 1995/04/04

Nekazaritza, Abeltzaintza eta Mendien Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1994/06/15 - 1995/04/04

Laguntza eta Gizarte Ongizatearen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1994/06/15 - 1995/04/04

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1994/06/15 - 1995/04/04

Trebiñuri buruzko Batzorde Berezia

Kargua: Bokala

Aldia: 1994/11/15 - 1995/04/04

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1994/06/15