UNZALU PÉREZ DE EULATE, PILAR

PSE-EE/PSOE
6. legegintzaldia (1999-2003)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1999/07/06 - 2000/03/30

Toki Erakunde, Ekonomia Sustapen eta Garraio Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/09/15 - 2000/03/30

Bateraezintasun Batzorde

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/07/12 - 2000/03/30

Foru Araubide Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/09/15 - 2000/03/30

Araudi eta Barne Gobernurako Batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/07/30 - 2000/03/30

Trebiñuri Buruzko Batzorde Berezia

Kargua: Batzordeburua

Aldia: 1999/10/08 - 2000/03/30

Batzarkide taldea:

Kargua:

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 1999/07/06