FERNÁNDEZ LÓPEZ DE URALDE, JOSÉ MIGUEL

Talde Mistoa
8. legegintzaldia (2007-2011)

Osoko bilkura

Kargua: Idazkaria

Aldia: 2007/06/20 - 2008/01/29

Mahaia

Kargua: Idazkaria

Aldia: 2007/06/20 - 2008/01/29

Bozeramaileen Batzarra

Kargua: Idazkaria

Aldia: 2007/06/29 - 2008/01/29

Araudi eta Barne Gobernurako Batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Idazkaria

Aldia: 2007/07/23 - 2008/01/29

Toki Administrazioaren eta Lurralde Orekaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2008/01/29

Gizarte Ongizatearen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2008/01/29

Ogasun, Finantza eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2008/01/29

Ingurumen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2008/01/29

Herri Lan eta Garraio Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2008/01/29

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2007/06/20

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2003/06/13 - 2007/04/03

Bozeramaileen Batzarra

Kargua: Bozeramailea

Aldia: 2003/06/25 - 2007/04/03

Ogasun, Finantza eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2003/09/19 - 2007/04/03

Herri Lan eta Garraio Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2003/09/19 - 2007/04/03

Sustapen Ekonomikoaren eta Berrikuntzaren Kudeaketaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2003/09/19 - 2007/04/03

Foru Araubideko Batzordea

Kargua: Batzordeburua

Aldia: 2003/09/19 - 2007/04/03

Araudi eta Barne Gobernurako Batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Bokala

Aldia: 2003/07/16 - 2007/03/21

Hirigintza eta Ingurumen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2003/09/19 - 2007/04/03

Eibar-Gasteiz autobidearen finantzaketari buruzko Ikerketa Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2004/10/29 - 2005/03/11

Prop. egiteko txostena. Araban pentsioak osatzeko foru-araua

Kargua: Bokala

Aldia: 2004/02/11 - 2007/04/03

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2003/06/13

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1999/07/06 - 2003/04/01

Bozeramaileen Batzarra

Kargua: Bozeramailea

Aldia: 1999/07/16 - 2001/09/17

Nekazaritza eta Ingurumen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2001/09/26 - 2003/04/01

Toki Erakundeen, Sustapen Ekonomikoaren eta Garraioen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2001/09/26 - 2003/04/01

Ogasun, Finantza eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/09/15 - 2003/04/01

Herrilan eta Hirigintza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/09/15 - 2003/04/01

Egungo Ekarpenen Legearen aplikazioa eta ondorioak aztertzeko batzorde txostengilea

Kargua: Bokala

Aldia: 2001/06/14 - 2002/01/31

Lur Zabalen Osoko Bilkuraren edukia arautuko duen dokumentua prestatzeko batzorde txostengilea

Kargua: Bokala

Aldia: 2001/02/14 - 2001/05/16

Etxebizitzaren tratamendu fiskalari buruzko azterlan eta proposamenari buruzko batzorde txostengilea

Kargua: Koordinatzailea

Aldia: 2000/03/30 - 2000/06/12

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 1999/07/06