GALARRAGA OLAZABAL, ANA

6. legegintzaldia (1999-2003)

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1999/07/06 - 2003/04/01

Nekazaritza eta Ingurumen Batzordea

Kargua: Presidentea

Aldia: 1999/09/15 - 2003/04/01

Kultura, Gazteria eta Kirol Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/90/15 - 2003/04/01

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/09/15 - 2003/04/01

Arte Garaikideko Museoa Zentroaren jarraipenerako batzorde berezia

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/11/19 - 2003/04/01

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 1999/07/06

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1995/10/04 - 1999/04/21

Herri Lan, Hirigintza eta Ingurumen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1995/10/10 - 1999/04/21

Foru Araubideko Batzorde

Kargua: Bokala

Aldia: 1995/10/10 - 1999/04/21

Araudi eta Barne Gobernurako batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/02/02 - 1999/07/06

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 1995/10/04