BUESA BLANCO, FERNANDO

6. legegintzaldia (1999-2003)

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1999/07/06 - 2000/02/22

Araudi eta Barne Gobernurako Batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/07/30 - 2000/02/22

Foru Araubideko Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/09/15 - 2000/02/22

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 1999/07/06

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1995/06/22 - 1999/04/19

Araudi eta Barne Gobernurako Batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Bokala

Aldia: 1995/07/26 - 1999/07/06

Foru Araubideko Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1995/09/20 - 1999/04/19

Bozeramaileen Batzarra

Kargua: Bozeramailea

Aldia: 1995/06/29 - 1999/04/19

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1995/06/22

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1991/06/17 - 1991/10/14

Ogasun, Finantza eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1991/07/31 - 1991/10/14

Foru Araubideko Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1991/07/31 - 1991/10/14

Bozeramaileen Batzarra

Kargua: Bozeramailea

Aldia: 1991/06/25 - 1991/10/14

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1991/06/17

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1987/07/03 - 1991/06/17

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1991/07/03

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1983/05/24 - 1987/07/03

Ogasun eta Ondare Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1983/06/17 - 1987/07/03

Foru Eraentza eta Udal Aferetarako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1983/06/17 - 1987/07/03

Araudi eta Barne Gobernurako Batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Bokala

Aldia: 1985/01/25 - 1987/07/03

Uholdeen Batzorde Berezia

Kargua: Bokala

Aldia: 1983/09*/21 - 1987/07/03

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1983/05/24