MORAZA MARQUÍNEZ, JAVIER

8. legegintzaldia (2007-2011)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2008/05/25 - 2011/03/29

Toki Administrazio eta Lurralde Orekako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2008/05/26 - 2011/03/29

Ogasun, Finantza eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2008/05/26 - 2008/06/04

Ogasun, Finantza eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Batzordeburua

Aldia: 2008/06/04 - 2011/03/29

Ingurumen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2008/05/26 - 2011/03/29

Arautegi eta Barne-Gobernurako Batzordea (Behin Behineko Batzordea)

Kargua: Bokala

Aldia: 2008/05/26 - 2011/06/15

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2008/05/25

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2003/06/13 - 2007/04/03

Kultura, Euskera, Gazteria eta Kirola Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2005/04/27 - 2007/04/03

Ogasun, Finantza eta Aurrekontuetarako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2003/09/19 - 2007/04/03

Eibar-Gasteiz autobidearen finantzazioari buruzko Ikerketa Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2004/10/29 - 2005/03/11

Herrilan eta Garraio Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2003/09/19 - 2007/04/03

Foru Araubide Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2003/09/19 - 2007/04/03

Araudi eta Barne Gobernurako Batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Bokala

Aldia: 2006/10/24 - 2007/06/20

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2003/06/13

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1999/07/06 - 2003/04/01

Bozeramaileen Batzarra

Kargua: Bozeramailea

Aldia: 1999/07/16 - 2003/04/01

Toki Erakunde, Ekonomia Sustapen eta Garraio Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/09/15 - 2003/04/01

Ogasun, Finantza eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/09/15 - 2003/04/01

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/07/12 - 2003/04/01

Foru Aldundiak Emaniko Dirulaguntzei Buruzko Erantzunkizunak Aztertzeko Ikerketa Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2000/02/08 - 2000/03/07

Herrilan eta Hirigintza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/09/15 - 2003/04/01

Araudi eta Barne Gobernurako Batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/07/30 - 1999/09/10

Ekarpenen Legearen aplikazio eta ondorioei heltzeko eraturiko batzorde txostengilea

Kargua: Bokala

Aldia: 2001/06/14 - 2002/01/31

Lurralde Jareetako Osoko Bilkuraren Edukia Arautuko duen Agiria Prestatzeko batzorde txostengilea

Kargua: Bokala

Aldia: 2001/02/14 - 2001/05/16

Etxebizitzaren Zerga Tratamenduaren Azterketa eta Proposamenari buruzko batzorde txostengilea

Kargua: Bokala

Aldia: 2000/03/30 - 2000/06/12

Giza Ekubideen Kartari buruzko Ponentzia

Kargua: Bokala

Aldia: 2000/05/25 - 2000/12/26

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 1999/07/06