MARTÍNEZ UZQUIANO, JUAN

EAJ PNV
6. legegintzaldia (1999-2003)

Osoko Bilkura

Kargua: Prokuradorea

Aldia: 1999/07/06 - 2003/04/01

Nekazaritza eta Ingurugiro Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/09/15 - 2003/04/01

Kultura, Gazteria eta Kirola Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/09/15 - 2003/04/01

Foru Aldundiak Emaniko Dirulaguntzei Buruzko Erantzunkizunak Aztertzeko Ikerketa Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2000/02/08 - 2001/02/28

Lurralde Jareetako Osoko Bilkuraren Edukia Arautuko duen Agiria Prestatzeko Ponentzia

Kargua: Bokala

Aldia: 2001/02/14 - 2001/05/16

Hautesbarrutia: Zuia, Añana, Salvatierra/Agurain, Campezo-Montaña Alavesa/Kampezu-Arabako Mendialdea, Laguardia-Rioja Alavesa/Biasteri-Arabako Errioxa

Kargua hartzea: 1999/07/06

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1991/06/17 - 1995/04/04

Nekazaritza, Abeltzaintza eta Mendien Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1991/07/31 - 1995/04/04

Herrilan, Garrio eta Ingurumen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1991/07/31 - 1995/04/04

Foru Plana, Toki Erakunde eta Hirigintza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1991/07/31 - 1995/04/04

Hautesbarrutia: Zuia, Añana, Salvatierra/Agurain, Campezo-Montaña Alavesa/Kampezu-Arabako Mendialdea, Laguardia-Rioja Alavesa/Biasteri-Arabako Errioxa

Kargua hartzea: 1991/06/17