ORMAZABAL ASKASIBAR, FÉLIX

EAJ PNV
6. legegintzaldia (1999-2003)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1999/07/06 - 2000/11/09

Bozeramale Batzarra

Kargua: Bozeramale

Aldia: 1999/09/28 - 2000/11/08

Foru Araubide Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/09/15 - 2000/11/09

Arautegi eta Barne-Gobernaturako Batzordea (Behin Behineko Batzordea)

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/09/10 - 2000/11/09

Trebinori Buruzko Batzorde Berezia

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/10/08 - 2000/11/09

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 1999/07/06

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1995/06/22 -1999/07/06

Hautesbarrutia: Zuia, Añana, Salvatierra/Agurain, Campezo-Montaña Alavesa/Kampezu-Arabako Mendialdea, Laguardia-Rioja Alavesa/Biasteri-Arabako Errioxa

Kargua hartzea: 1995/06/22