BLANCO GÓMEZ, JOSÉ LUIS

Batzarkide Talde Mistoa (2002/09/20tik) - Batasuna Batzarkide Taldea (2001/07/11tik 2002/09/20ra arte) - Euskal Herritarrok Batzarkide Taldea (1999/07/06tik 2001/07/11ra arte)
6. legintzadia (1999-2003)

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1999/07/06 - 2002/06/25

Herri Lan eta Hirigintza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/09/15 - 2002/06/25

Hautesbarrutia: Aiara

Kargua hartzea: 1999/07/06