SAMPEDRO SAMPEDRO, JAVIER

PP Álava
6. legegintzaldia (1999-2003)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1999/07/26 - 2000/01/28

Nekazaritza eta Ingurumen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/09/15 - 2000/01/28

Toki Erakunde, Ekonomi Sustapen eta Garraio Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/09/15 - 2000/01/28

Hautesbarrutia: Zuia, Añana, Salvatierra/Agurain, Campezo-Montaña Alavesa/Kampezu-Arabako Mendialdea, Laguardia-Rioja Alavesa/Biasteri-Arabako Errioxa

Kargua hartzea: 1999/07/26

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 22/06/1995 - 21/04/1999

Nekazaritza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1995/09/20 - 1999/04/21

Toki Erakunde eta Ekonomi Sustapen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1995/09/20 - 1999/04/21

Hautesbarrutia: Zuia, Añana, Salvatierra/Agurain, Campezo-Montaña Alavesa/Kampezu-Arabako Mendialdea, Laguardia-Rioja Alavesa/Biasteri-Arabako Errioxa

Kargua hartzea: 1995/06/22

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1983/05/24 - 1987/04/15

Nekazaritza, Abeltzaintza eta Mendien Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1983/06/17 - 1987/04/15

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1983/05/24