DOMAICA GOÑI, AINHOA

8. legegintzaldia (2007-2011)

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2007/06/20 - 2008/05/12

Toki Administrazio eta Lurralde Orekaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2008/05/12

Euskara, Kultura eta Kirol Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2008/05/12

Ogasun, Finantza eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Batzordeburua

Aldia: 2007/09/24 - 2008/05/12

Ingurumen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2008/05/12

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2007/06/20

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2003/09/29 - 2006/03/13

Toki Administrazioaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2003/10/07 - 2005/04/27

Kultura, Euskara, Gazteria eta Kirol Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2003/10/07 - 2005/04/27

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2003/10/07 - 2005/04/27

Foru Araubideko Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2003/10/07 - 2005/04/27

Toki Entitateen Finantzaketari buruzko Foru Araua aztertu eta eguneratzeko batzorde txostengilea

Kargua: Bokala

Aldia: 2005/04/21 - 2005/04/27

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2003/06/29

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2000/09/15 - 2003/04/01

Ogasun, Finantza eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2000/10/16 - 2003/04/01

Arte Garaikideko Museoa Zentroaren jarraipenerako batzorde berezia

Kargua: Bokala

Aldia: 2000/140/16 -2003/04/01

Araudi eta Barne Gobernurako Batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Bokala

Aldia: 2000/10/16 - 2003/06/13

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2000/09/15