CASTAÑER LÓPEZ, XESQUI

PSOE PSE-EE
7. legegintzaldia (2003-2007)

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2003/06/13 - 2003/07/10

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2003/06/13

Osoko bilkura

Kargua: Lehendakaria

Aldia: 1999/07/06 - 2003/04/01

Mahaia

Kargua: Lehendakaria

Aldia: 1999/07/06 - 2003/06/13

Bozeramaileen Batzarra

Kargua: Lehendakaria

Aldia: 1999/07/16 - 2003/04/01

Araudi eta Barne Gobernurako Batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Batzordeburua

Aldia: 1999/07/30 - 2003/06/13

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 1999/07/06