TELLERIA LANBARRI, AITOR

EAJ-PNV
6. legegintzaldia (1999-2003)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2000/11/26 - 2003/04/0

Ogasun, Finantza eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2000/11/29 - 2003/04/01

Herrilan eta Hirigintza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2000/11/29 - 2003/04/01

Araudi eta Barne Gobernurako Batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Bokala

Aldia: 2003/03/20 - 2003/06/13

Trebiñúri buruzko Batzorde Berezia

Kargua: Bokala

Aldia: 2000/11/29 - 2003/04/01

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2000/11/26