COS VILLEGAS, JOSÉ VICENTE

Ezker Batua Misto Batzarkide Taldea (1999/07/06 - 2002/09/18) - Ezker Batua Batzarkide Taldea (2002/09/18 - 2003/04/01)
6. legegintzaldia (1999-2003)

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1999/07/06 - 2003/04/01

Bozeramaileen Batzarra

Kargua: Bozeramailea

Aldia: 2001/09/17 - 2003/04/01

Nekazaritza eta Ingurumen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/09/15 - 2001/09/26

Gizarte Ongizatearen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/09/15 - 2003/04/01

Kultura, Gazteria eta Kirol Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/09/15 - 2003/04/01

Toki Erakundeen, Sustapen Ekonomikoaren eta Garraioen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/09/15 - 2001/09/26

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/07/12 - 2003/04/01

Diputazioak diru-laguntzen erantzukizunak aztertzeko Ikerketa Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2000/02/08 - 2001/02/28

Foru Araubideko Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/09/15 - 2003/04/01

Araudi eta Barne Gobernurako Batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/07/30 - 2003/06/13

Trebiñuko Batzorde Berezia

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/10/08 - 2003/04/01

Arte Garaikideko Museo Zentroaren jarraipenerako batzorde berezia

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/11/19 - 2003/04/01

Minusbaliotasuna duten pertsonei eta Arabako lan-merkatuan sartzeari buruzko txostena egiteko batzorde txostengilea

Kargua: Bokala

Aldia: 2000/12/04 - 2003/04/01

Gizarte Eskubideen Gutunari buruzko batzorde txostengilea

Kargua: Bokala

Aldia: 2000/05/25 - 2000/12/26

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 1999/07/06