RODRÍGUEZ ORÚE, ANDONI

EAJ PNV
6. legegintzaldia (1999-2003)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1999/07/06 - 2003/04/01

Herrilan eta Hirigintza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/09/15 - 2003/04/01

Arautegi eta Barne-Gobernaturako Batzordea (Behin Behineko Batzordea)

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/09/15 - 2003/03/20

Hautesbarrutia: Aiara

Kargua hartzea: 1999/07/06