FRANCISCO JAVIER AGUIRRE LÓPEZ

9. legegintzaldia (2011-2015)

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2011/06/15 - 2012/01/02

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2011/06/15

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2007/06/20 - 2011/03/29

Bozeramaileen Batzarra

Kargua: Bozeramailea

Aldia: 2007/06/29 - 2007/09/13

Araudi eta Barne Gobernurako batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/07/23 - 2007/09/21

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2007/06/20

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1999/07/19 - 2003/04/01

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/09/15 - 2003/04/01

Foru Araubideko Batzordea

Kargua: Presidentea

Aldia: 1999/09/15 - 2003/04/01

Araudi eta Barne Gobernurako batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/07/30 - 2003/06/13

Arte Garaikideko Museoa Zentroaren jarraipenerako batzorde berezia

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/11/19 - 2003/04/01

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 1999/07/19

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1987/07/03 - 1989/09/18

Bozeramaileen Batzarra

Kargua: Bozeramailea

Aldia: 13/07/1987 - 18/09/1989

Comisión de Reglamento y Gobierno Interior (Comisión Permanente)

Kargua: Vocal

Aldia: 31/07/1987 - 18/09/1989

Comisión de Cultura y Deportes

Kargua: Vocal

Aldia: 31/07/1987 - 18/09/1989

Comisión de Régimen Foral

Kargua: Vocal

Aldia: 31/07/1987 - 18/09/1989

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1987/07/03 (Baja: 1989/09/18)