AGUIRRE RAMÍREZ LA PISCINA, MARCELO

Arabako PP
6. legegintzaldia (1999-2003)

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1999/07/06 - 2003/04/01

Nekazaritza eta Ingurumen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/09/15 - 2003/04/01

Toki Erakundeen, Sustapen Ekonomikoaren eta Garraioen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/09/15 - 2003/04/01

Herri Lan eta Hirigintza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/09/15 - 2003/04/01

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 1999/07/06

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1995/06/22 - 1999/04/21

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1995/09/20 - 1999/04/21

Herri Lan, Hirigintza eta Ingurumen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1995/09/20 - 1999/04/21

Trebiñuko Batzorde Berezia

Kargua: Bokala

Aldia: 1996/03/29 - 1999/04/21

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1995/06/22

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1993/10/04 - 1995/04/04

Kultura eta Kirol Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1993/10/07 - 1995/04/04

Herri Lan, Garraio eta Ingurumen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1993/10/13 - 1995/04/04

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1993/10/04

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1983/05/24 - 1987/04/15

Hezkuntza eta Kultura Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1983/06/17 - 1987/04/15

Nekazaritza, Abeltzaintza eta Mendi Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1983/06/17 - 1987/04/15

Laguntza eta Gizarte Ongizateko Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1985/02/08 - 1987/04/15

Laudioko saihesbidea eta Gasteizko ingurabidea eraikitzeko lanen handitze eta bideratzeen arrazoiak aztertzeko Ikerketa Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1987/02/03 - 1987/04/15

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1983/05/24