MARTÍNEZ MARTÍNEZ DE LIZARDUY, MIKEL

EAJ PNV
6. legegintzaldia (1999-2003)

Osoko Bilkura

Kargua: 2. Lehendakariordea

Aldia: 1999/07/06 - 2003/04/01

Mahaia

Kargua: 2. Lehendakariordea

Aldia: 1999/07/06 - 2003/04/01

Bozeramaileen Batzarra

Kargua: 2. Lehendakariordea

Aldia: 1999/07/16 - 2003/04/01

Araudi eta Barne Gobernurako Batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: 2. lehendakariordea

Aldia: 1999/07/30 - 2003/06/13

Kultura, Gazteria eta Kirol Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/09/15 - 2003/04/01

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/07/12 - 2003/04/01

Batzarkide taldea:

Kargua:

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 1999/07/06

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1995/06/22 - 1999/04/12

Osoko Bilkura

Kargua: Lehendakaria

Aldia: 1999/04/12 - 1999/04/19

Mahaia

Kargua: Lehendakaria

Aldia: 1999/04/12 - 1999/07/06

Araudi eta Barne Gobernurako Batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Lehendakaria

Aldia: 1999/04/12 - 1999/07/06

Foru Araubide Batzordea

Kargua: Batzordeburua

Aldia: 1995/09/20 - 1999/04/12

Kultura Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1995/09/20 - 1999/04/12

Trebiñuri buruzko Batzorde Berezia

Kargua: Bokala

Aldia: 1998/03/29 - 1999/04/12

Santa Maria de Garoñako Zentral Nuklearraren batzorde txostengilea

Kargua: Bokala

Aldia: 1997/07/10 - 1999/02/09

Euskararen erabilera Normalizatzeko batzorde txostengilea

Kargua: Bokala

Aldia: 1997/11/14 - 1999/04/12

Batzarkide taldea:

Kargua:

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1995/06/22

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1991/06/17 - 1995/04/01

Herrilan, Garraio eta Ingurumen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1991/07/31- 1995/04/01

Kultura eta Kirol Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1991/07/31 - 1995/04/01

Laguntza eta Gizarte Ongizaterako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1991/07/31 - 1995/04/01

Batzarkide taldea:

Kargua:

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1991/06/17