ISASI AGUIRRE, PABLO RAMÓN

6. legegintzaldia (1999-2003)

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1999/07/06 - 2000/01/19

Gizarte Ongizatearen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/09/15 - 2000/01/19

Herri Lan eta Hirigintza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/09/15 - 2000/01/19

Hautesbarrutia: Aiara

Kargua hartzea: 1999/07/06

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1992/01/31 - 1994/01/21

Laguntza eta Gizarte Ongizatearen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1992/02/03 - 1994/01/21

Herri Lan, Garraio eta Ingurumen Batzordea

Kargua: Batzordeburua

Aldia: 1992/02/27 - 1994/01/21

Foru Planaren, Toki Entitateen eta Hirigintzaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1992/02/03 - 1994/01/21

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1992/01/31