ABASCAL ESCUZA, SANTIAGO

Popular
Ordezko bozeramailea
9. legegintzaldia (2011 - 2015)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2011/06/15 - 2015/03/31

Foru Araubide eta Ekonomia Sustapen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2011/11/15

Ogasun, Finantza eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2013/10/10

Toki Administrazio Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2012/01/27

Herrilan eta Garraio Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2012/10/19

Nekazaritza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2012/01/26

Nekazaritza Batzordea

Kargua: Batzordeburua

Aldia: 2012/01/26 - 2015/03/31

Ingurumen eta Hirigintza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2011/11/04

Gizarte Ongizate Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2013/12/11

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2015/03/31

Arautegi eta Barne-Gobernurako Batzordea (Behin Behineko Batzordea)

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2015/06/18

Ogasun, Finantza eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Batzordeburuordea

Aldia: 2013/10/10 - 2015/03/31

Hautesbarrutia: Aiara

Kargua hartzea: 2011/06/15