ALEJO FARIÑAS, FRANCISCO JAVIER

PSE-PSOE
7. legegintzaldia (2003-2007)

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2003/06/13 - 2005/05/19

Araudi eta Barne Gobernurako Batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Bokala

Aldia: 2003/07/16 - 2005/05/19

Toki Administrazioaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2003/09/19 - 2005/05/19

Ogasun, Finantza eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Batzordeburua

Aldia: 2003/09/19 - 2005/05/19

Hirigintza eta Ingurumen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2003/09/19 - 2005/05/19

Toki Entitateen Finantzaketari buruzko Foru Araua aztertu eta eguneratzeko batzorde txostengilea

Kargua: Bokala

Aldia: 2005/04/21 - 2005/04/27

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2003/06/13

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1999/07/06 - 2003/04/01

Ogasun, Finantza eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Batzordeburua

Aldia: 1999/06/16 - 2003/04/01

Herri Lan eta Hirigintza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/06/15 - 2003/04/01

Egungo Ekarpenen Legearen aplikazioa eta ondorioak aztertzeko batzorde txostengilea

Kargua: Koordinatzailea

Aldia: 2001/06/14 - 2002/01/31

Etxebizitzaren tratamendu fiskalari buruzko azterlan eta proposamenari buruzko batzorde txostengilea

Kargua: Bokala

Aldia: 2000/03/30 - 2000/06/12

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 1999/07/06