RIOS IRASTORZA, MARÍA ÁNGELES

Misto (2002/09/20tik) - Batasuna (2011/07/11tik 2002/09/20ra arte) - Euskal Herritarrok (1999/07/06tik 2001/07/11ra arte)
6. legegintzaldia (1999-2003)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1999/07/06 - 2003/04/01

Gizarte Ongizaterako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2002/10/01 - 2003/04/01

Ezinduak Arabako lan merkatuan sartzeari buruzko txostena egiteko Ponentzia

Kargua: Bokala

Aldia: 2002/10/01 - 2003/04/01

Giza Ekubideen Kartari Buruzko Ponentzia

Kargua: Bokala

Aldia: 2000/05/25 - 2000/12/26

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 1999/07/06