GARRIDO KNÖRR, LAURA

Arabako PP
7. legegintzaldia (2003-2007)

Osoko bilkura

Kargua: 1. lehendakariordea

Aldia: 2003/06/13 - 2006/10/10

Mahaia

Kargua: 1. lehendakariordea

Aldia: 2003/06/13 - 2006/10/10

Bozeramaileen Batzarra

Kargua: 1. lehendakariordea

Aldia: 2003/06/25 - 2006/10/10

Araudi eta Barne Gobernurako Batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: 1. lehendakariordea

Aldia: 2003/07/16 - 2006/10/10

Toki Administrazioaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2003/09/19 - 2003/10/07

Nekazaritza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2003/09/19 - 2003/10/07

Kultura, Euskara, Gazteria eta Kirol Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2003/09/19 - 2006/10/1

Ogasun, Finantza eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2003/09/19 - 2006/10/10

Sustapen Ekonomikoaren eta Berrikuntzaren Kudeaketaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2003/09/19 - 2006/10/10

Hirigintza eta Ingurumen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2003/09/19 - 2007/04/03

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2003/06/13

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1999/07/06 - 2003/04/01

Araudi eta Barne Gobernurako Batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/09/15 - 2003/06/13

Kultura, Gazteria eta Kirol Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/09/15 - 2003/04/01

Ogasun, Finantza eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/09/15 - 2003/04/01

Trebiñuko Batzorde Berezia

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/10/08 - 2003/04/01

Egungo Ekarpenen Legearen aplikazioa eta ondorioak aztertzeko batzorde txostengilea

Kargua: Bokala

Aldia: 2001/06/14 - 2002/01/31

Gizarte Eskubideen Gutunari buruzko txostena

Kargua: Koordinatzailea

Aldia: 2000/05/25 - 2000/12/26

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 1999/07/06