GÓMEZ DE ARTECHE EZQUERRA, MIGUEL ÁNGEL

Arabako PP
9. legegintzaldia (2011 - 2015)

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2011/06/15 - 2015/03/31

Ogasun, Finantza eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Batzordeburua

Aldia: 2011/09/21 - 2015/03/31

Euskara, Kultura eta Kirol Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2015/03/31

Gizarte Ongizatearen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2012/10/19

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2015/03/31

Batzarkide taldea:

Kargua:

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2011/06/15

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2007/06/20 - 2011/03/29

Gizarte Ongizatearen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2011/03/29

Euskara, Kultura eta Kirol Batzordea

Kargua: Batzordeburua

Aldia: 2007/09/24 - 2011/03/29

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2011/03/29

Berrikuntza eta Sustapen Ekonomikoko Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2011/03/29

Batzarkide taldea:

Kargua:

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2007/06/20

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2003/06/13 - 2007/04/03

Gizarte Ongizatearen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2003/09/19 - 2007/04/03

Kultura, Euskara, Gazteria eta Kirol Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2003/09/19 - 2007/04/03

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2005/04/27 - 2007/04/03

Sustapen Ekonomikoaren eta Berrikuntzaren Kudeaketaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2003/09/19 - 2007/04/03

Araudi eta Barne Gobernurako Batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Bokala

Aldia: 2003/07/16 - 2003/10/07

Batzarkide taldea:

Kargua:

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2003/06/13

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1999/07/06 - 2003/04/01

Kultura, Gazteria eta Kirol Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/09/15 - 2003/04/01

Ogasun, Finantza eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/09/15 - 2003/04/01

Araudi eta Barne Gobernurako Batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/10/28 - 2003/02/07

Trebiñuko Batzorde Berezia

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/10/08 - 2003/04/01

Arte Garaikideko Museoa Zentroaren jarraipenerako batzorde berezia

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/11/19 - 2003/04/01

Etxebizitzaren tratamendu fiskalari buruzko azterlan eta proposamenari buruzko batzorde txostengilea

Kargua: Bokala

Aldia: 2000/03/30 - 2000/06/12

Batzarkide taldea:

Kargua:

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 1999/07/06