URIA PEÑA, LAUREN

Eusko Alkartasuna
8. legegintzaldia (2007-2011)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2007/06/20 - 2011/03/29

Bozeramaileen Batzarra

Kargua: Bozeramailea

Aldia: 2007/10/10 - 2011/03/29

Toki Administrazio eta Lurralde Orekaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 2011/03/29

Nekazaritza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 2011/03/29

Gizarte Ongizatearen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2007/10/08 (Borondatezko baja)

Euskara, Kultura eta Kirol Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2007/10/08 (Borondatezko baja)

Ogasun, Finantza eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2007/10/08 (Borondatezko baja)

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/06/20 - 2007/10/08 (Borondatezko baja)

Berrikuntzaren eta Ekonomia Sustapeneraren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2007/10/08 (Borondatezko baja)

Gazteriaren eta Gizarte Sustapenaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2007/10/08 (Borondatezko baja)

Ingurumen Batzordea

Kargua: Batzordeburua

Aldia: 2007/09/24 - 2011/03/29

Herrilan eta Garraio Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2011/03/29

Foru Araubidea Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2011/03/29

Araudi eta Barne Gobernurako Batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Bokala

Aldia: 20/09/2007 - 15/06/2011

Zanbranako arau subsidiarioekin Arabako Foru Aldundiak izan duen jokaerari buruzko Ikerketa Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2010/11/12 - 2011/03/18

Hautesbarrutia: Aiara

Kargua hartzea: 2007/06/20

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2004/12/17 - 2007/04/03

Nekazaritza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2004/12/17 - 2007/04/03

Kultura, Euskera, Gazteria eta Kirol Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2004/12/17 - 2007/04/03

Hautesbarrutia: Aiara

Kargua hartzea: 2004/12/17

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2000/02/07 - 2003/04/01

Gizarte Ongizatearen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2000/02/16 - 2003/04/01

Ezintasuna duten pertsonak Arabako lan merkatuan sartzeari buruzko txostena egiteko ponentzia

Kargua: Bokala

Aldia: 2000/12/04 - 2003/04/01

Hautesbarrutia: Aiara

Kargua hartzea: 2000/02/07

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1995/06/22 - 1999/04/21

Kultura Batzordea

Kargua: Batzordeburua

Aldia: 1995/09/20 - 1999/04/21

Herrilan, Hirigintza eta Ingurumen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1995/09/20 - 1999/04/21

Araudi eta Barne Gobernurako Batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Bokala

Aldia: 1995/09/20 - 1996/04/02 (Borondatezko baja)

Hautesbarrutia: Aiara

Kargua hartzea: 1995/06/22