RODRÍGUEZ GUTIÉRREZ, CLAUDIO AMADOR

EAJ PNV
8. legegintzaldia (2007-2011)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2007/06/20 - 2007/09/25

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Vocal

Aldia: 2007/06/20 - 2007/09/24

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2007/06/20

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2003/06/13 - 2007/04/03

Toki Administrazioko Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2003/09/19 - 2007/04/03

Arautegi eta Barne-Gobernurako Batzordea (Behin Behineko Batzordea)

Kargua: Bokala

Aldia: 2004/12/22 - 2007/06/20

Hirigintza eta Ingurumen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2003/09/19 - 2007/04/03

Arabako Toki Entitateen Finantzazioari buruzko Foru Araua aztertzeko eta eguneratzeko Ponentzia

Kargua: Bokala

Aldia: 2005/04/21 - 2006/04/07

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2003/06/13

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1999/07/06 - 2003/04/01

Gizarte Ongizaterako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/09/15 - 2003/04/01

Toki Erakunde, Ekonomi Sustapen eta Garraio Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/09/15 - 2003/04/01

Arautegi eta Barne-Gobernaturako Batzordea (Behin Behineko Batzordea)

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/07/30 - 1999/09/10

Trebinori Buruzko Batzorde Berezia

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/10/08 - 2003/04/01

Giza Ekubideen Kartari Buruzko Ponentzia

Kargua: Bokala

Aldia: 2000/05/25 - 2000/12/26

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 1999/07/06