BORRO RÍOS, EDUARDO

7. legegintzaldia (2003-2007)

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2004/05/03 - 2007/04/03

Nekazaritza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2004/06/15 - 2007/04/03

Kultura, Euskara, Gazteria eta Kirol Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2004/06/15 - 2007/04/03

Ogasun, Finantza eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2004/06/15 - 2007/04/03

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2004/05/03

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2004/05/03 - 2007/04/03

Nekazaritza eta Ingurumen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/09/15 - 2003/04/01

Kultura, Gazteria eta Kirol Batzordea

Kargua: Batzordeburua

Aldia: 1999/09/15 - 2003/04/01

Aldundiak dirulaguntzen erantzukizunak aztertzeko Ikerketa Batzordea

Kargua: Batzordeburua

Aldia: 2000/02/08 - 2001/02/08

Araudi eta Barne Gobernurako Batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Bokala

Aldia: 2000/04/14 - 2003/06/13

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 1999/07/06