PRIETO SAN VICENTE, JUAN CARLOS

PSOE PSE-EE
8. legegintzaldia (2007-2011)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2007/06/20 - 2011/03/29

Bozeramaile Batzarra

Kargua: Bozeramailea

Aldia: 2007/06/29 - 2011/03/29

Ogasun, Finantza eta Aurrekontuetarako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2011/03/29

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2011/03/29

Foru Araubide Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2011/03/29

Arautegi eta Barne-Gobernurako Batzordea (Behin Behineko Batzordea)

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/07/23 - 2011/06/15

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2007/06/20

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2003/06/13 - 2007/04/03

Bozeramaile Batzarra

Kargua: Bozeramailea

Aldia: 2003/06/25 - 2007/06/20

Ogasun, Finantza eta Aurrekontuetarako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2003/09/19 - 2007/04/03

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2003/09/19 - 2004/05/19

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Batzordeburua

Aldia: 2004/05/19 - 2007/04/03

Gizarte Ongizaterako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2003/09/19 - 2003/10/07

Arautegi eta Barne-Gobernurako Batzordea (Behin Behineko Batzordea)

Kargua: Bokala

Aldia: 2003/07/16 - 2007/06/20

Hirigintza eta Ingurumen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2003/09/19 - 2003/10/07

Kultura, Euskera, Gazteria eta Kirola Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2003/09/19 - 2004/06/15

Sustapen Ekonomiko eta Berrikuntzaren Kudeaketako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2003/09/19 - 2007/04/03

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2003/06/13

Mahaia

Kargua: Idazkaria

Aldia: 1999/07/06 - 2003/04/01

Osoko Bilkura

Kargua: Idazkaria

Aldia: 1999/07/06 - 2003/04/01

Bozeramale Batzarra

Kargua: Idazkaria

Aldia: 1999/07/16 - 2003/04/01

Arautegi eta Barne-Gobernaturako Batzordea (Behin Behineko Batzordea)

Kargua: Idazkaria

Aldia: 1999/07/30 - 2003/06/13

Arte Garaikidearen Zentro Museoko Batzorde Berezia

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/11/19 - 2003/04/01

Giza Ekubideen Kartari Buruzko Ponentzia

Kargua: Bokala

Aldia: 2000/05/25 - 2000/12/26

Ogasun, Finantza eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/09/15 -1999/09/15

Trebinori Buruzko Batzorde Berezia

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/10/08 - 2003/04/01

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2003/06/13

Mahaia

Kargua: Lehen Lehendakariordea

Aldia: 1995/06/22 - 1999/07/06

Osoko Bilkura

Kargua: Lehen Lehendakariordea

Aldia: 1995/06/22 - 1999/07/06

Bozeramaile Batzarra

Kargua: Lehen Lehendakariordea

Aldia: 1995/06/29 - 1999/04/19

Arautegi eta Barne-Gobernaturako Batzordea (Behin Behineko Batzordea)

Kargua: Lehen Lehendakariordea

Aldia: 1995/09/20 - 1999/07/06

Gizarte Ongizaterako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1995/09/20 - 1995/11/03

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1995/06/23 - 1995/11/03

Ogasun, Finantza eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1995/09/20 - 1999/04/19

Toki Erakunde eta Ekonomi Sustapen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1995/09/20 - 1999/04/19

Nekazaritzako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1995/09/20 - 1995/11/03

Trebinori Buruzko Batzorde Berezia

Kargua: Bokala

Aldia: 1996/03/29 - 1999/04/19

Fontetxako Kontzejuko herri batzuk banandu eta Larrazubikoarekin bat egitea aztertzeko Ponentzia

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/01/28 - 1999/03/16

Obra eta Zerbitzuen Foru Plana aztertzeko Ponentzia

Kargua: Bokala

Aldia: 1997/04/21 - 1997/04/21

Zerga Iruzurrari aurka egiteko Plana aztertzeko Ponentzia

Kargua: Bokala

Aldia: 1997/02/06 - 1998/06/29

Toki Entitateak Finantzatzeko Funtsaren Foru Arau Proiektuari buruz informatzeko Ponentzia

Kargua: Bokala

Aldia: 1997/05/26 - 1997/05/26

Arabako Garapen Orekatu eta Solidarioa Bultzatzeko Ponentzia

Kargua: Bokala

Aldia: 1998/02/25 - 1999/04/19

Euskararen erabilera Normalizatzeko Ponentzia

Kargua: Bokala

Aldia: 1997/11/14 - 1999/04/19

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1995/06/22

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1991/09/17 - 1995/06/22

Ekonomi, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Batzordeburua

Aldia: 1991/07/31 - 1995/04/01

Arautegi eta Barne-Gobernurako Batzordea (Behin Behineko Batzordea)

Kargua: Bokala

Aldia: 1993/11/15 - 1995/06/22

Laguntza eta Gizarte Ongizaterako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1991/07/31 - 1995/04/01

Herrilan, Garraio eta Ingurumen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1991/07/31 - 1995/04/01

Trebiñori buruzko Batzorde Berezia

Kargua: Bokala

Aldia: 1994/11/15 - 1995/04/01

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1991/06/17