OCHOA JIMÉNEZ, MANUEL

PP Álava
6. legegintzaldia (1999-2003)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1999/07/06 - 2003/04/01

Kultura, Gazteria eta Kirola Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/09/15 - 2003/04/01

Herrilan eta Hirigintza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/10/28 - 2003/04/01

Foru Araubide Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/09/15 - 2003/04/01

Trebinori Buruzko Batzorde Berezia

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/10/08 - 2003/04/01

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 1999/07/06

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1996/05/20 - 1999/04/21

Foru Araubide Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1996/05/20 - 1999/04/21

Arautegi eta Barne-Gobernaturako Batzordea (Behin Behineko Batzordea)

Kargua: Bokala

Aldia: 1996/05/20 - 1999/04/21

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1996/05/20