HERNANDO SÁEZ, SANTIAGO

Mistoa (2002/09/20tik) - Batasuna (2001/07/11tik hasta 20/09/2002/09/20ra arte) - Euskal Herritarrok (1999/07/06tik 2001/07/11ra arte)
6. legegintzaldia (1999-2003)

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1999/07/06 - 2003/04/01

Toki Erakundeen, Sustapen Ekonomikoaren eta Garraioen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/09/15 - 2002/09/20

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2002/10/01 - 2003/04/01

Araudi eta Barne Gobernurako Batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Bokala

Aldia: 2002/10/01 - 2003/06/13

Trebiñuko Batzorde Berezia

Kargua: Bokala

Aldia: 2002/10/01 - 2003/04/01

Hautesbarrutia: Aiara

Kargua hartzea: 1999/07/06