Lehendakaritza Batzordea TALDE BATZARKIDEA KARGUA ALTA BAJA
Álvarez Zubizarreta, María del Carmen EAJ-PNV Batzordeburua 2023/09/20 2023/10/17
Barandica Santos, Iñigo EAJ-PNV Bokala 2023/09/20  
Canto Llorente, Estibaliz PSE-EE Bokala 2023/09/20  
Castresana Astarloa, María de la Encina EAJ-PNV Bokala 2023/10/17 2023/11/06
Castresana Astarloa, María de la Encina EAJ-PNV Batzordeburua 2023/11/06  
Díez Anchustegui, Joseba EAJ-PNV Bokala 2023/09/20  
Ircio Vea-Murguia, Iciar EAJ-PNV Bokala 2023/09/20 2023/10/17
Jiménez Alcudia, Eva María PSE-EE Bokala 2023/09/20  
López de Arroyabe Saez de Maturana, Eva María EHB Bokala 2023/09/20  
López Ubierna, Jesús María PSE-EE Bokala 2023/09/20  
Morales Peral, Ana PA Bokala 2023/09/20  
Oyarzabal de Miguel, Iñaki PA Bokala 2023/09/20  
Rodríguez Llinares, David E ARABA Bokala 2023/09/20  
Rodríguez Vergara, Zuriñe EAJ-PNV Bokala 2023/10/17  
Romero Gámiz, Jonathan M-V Bokala 2023/09/20  
Salazar Aguayo, Ana Isabel PA Bokala 2023/09/20  
Ullibarri Urraca, Iñaki Xabier EHB Bokala 2023/09/20  
Valdor Sobrón, Xabier EHB Bokala 2023/09/20  
Venceslao Pueyo, Claudia EHB Bokala 2023/09/20  

 

Enplegu, Merkataritza, Turismo eta Foru Administrazioaren Batzordea TALDE BATZARKIDEA KARGUA ALTA BAJA
Álvarez Zubizarreta, María del Carmen EAJ-PNV Bokala 2023/09/20 2023/10/17
Coloma Jiménez, Alain PSE-EE Bokala 2023/11/14
Egiluz Ibarguen, Joana EAJ-PNV Bokala 2023/10/17  
García-Moreno López, José Damián E ARABA Bokala 2023/09/20  
Goiri Zamora, Idoia EAJ-PNV Bokala 2023/09/20  
González San Vicente, Félix Antonio EHB Bakala 2023/09/20  
Guerra Aldama, Onintxe Miren EAJ-PNV Bokala 2023/09/20 2023/09/26
Ibarrondo Bajo, Jorge PA Bokala 2023/09/20  
Ibisate Díez-Caballero, Ruth EHB Bokala 2023/09/20  
Ircio Vea-Murguia, Iciar EAJ-PNV Bokala 2023/09/20  
Múgica Ziriano, June EHB Bokala 2023/09/20  
Ochoa de Eribe Román, Elisabeth PA Bokala 2023/09/20  
Parra Zambrano, Consuelo del Pilar PSE-EE Bokala 2023/09/20  
Romero Gámiz, Jonathan M-V Bokala 2023/09/20  
Ruiz Huidobro, María Aranzazu PSE-EE Bokala 2023/09/20  
Salazar Ochoa, Igor PSE-EE Bokala 2023/09/20 2023/10/31
Sautu Apellániz, Luis María PA Bokala 2023/09/20  
Torremocha Galán, Rubén EAJ-PNV Bokala 2023/10/17  
Ullibarri Urraca, Iñaki Xabier EHB Batzordeburua 2023/09/20  

 

Ogasun, Finantza eta Aurrekontu Batzordea TALDE BATZARKIDEA KARGUA ALTA BAJA
Álvarez Zubizarreta, María del Carmen EAJ-PNV Bokala 2023/09/20 2023/10/17
Barandica Santos, Íñigo EAJ-PNV Batzordeburua 2023/09/20  
Canto Llorente, Estibaliz PSE-EE Bokala 2023/09/20  
Egiluz Ibarguen, Joana EAJ-PNV Bokala 2023/10/17  
Garcia Ruiz, Daniel PA Bokala 2023/09/20  
Garnica Azofra, Miguel Ángel PA Bokala 2023/09/20  
Goiri Zamora, Idoia EAJ-PNV Bokala 2023/09/20 2023/10/17
Jiménez Alcudia, Eva María PSE-EE Bokala 2023/09/20  
López de Arroyabe Saez de Maturana, Eva María EHB Bokala 2023/09/20  
López Ubierna, Jesús María PSE-EE Bokala 2023/09/20  
Martínez Cerrillo, Nerea EHB Bokala 2023/09/20  
Morales Peral, Ana PA Bokala 2023/09/20  
Ortiz de Guinea Vea Murguia, Gorka EHB Bokala 2023/09/20  
Rodríguez Llinares, David E ARABA Bokala 2023/09/20  
Rodríguez Vergara, Zuriñe EAJ-PNV Bokala 2023/10/17  
Romero Gámiz, Jonathan M-V Bokala 2023/09/20  
Ruiz de Galarreta Gamiz, Joseba Iñaki EAJ-PNV Bokala 2023/09/20  
Ullibarri Urraca, Iñaki Xabier EHB Bokala 2023/09/20  

 

Berdintasun, Euskara eta Gobernantzaren Batzordea TALDE BATZARKIDEA KARGUA ALTA BAJA
Álvarez Zubizarreta, María del Carmen EAJ-PNV Batzordeburua 2023/09/20 2023/10/31
Álvarez Zubizarreta, María del Carmen EAJ-PNV Bokala 2023/10/31  
Canto Llorente, Estibaliz PSE-EE Bokala 2023/09/20  
Castresana Astarloa, María de la Encina EAJ-PNV Bokala 2023/10/17  
Coloma Jiménez, Alain PSE-EE Bokala 2023/11/14  
Díez Anchustegui, Joseba EAJ-PNV Bokala 2023/09/20 2023/10/17
Egiluz Ibarguen, Joana EAJ-PNV Bokala 2023/10/17  
Guerra Aldama, Onintxe Miren EAJ-PNV Bokala 2023/09/20 2023/09/26
Ircio Vea-Murguia, Iciar EAJ-PNV Bokala 2023/09/20 2023/10/17
Martinez de Iturrate Sancho, Estitxu EHB Bokala 2023/09/20  
Morales Peral, Ana PA Bokala 2023/09/20  
Múgica Ziriano, June EHB Bokala 2023/09/20  
Ochoa de Eribe Román, Elisabeth PA Bokala 2023/09/20  
Parra Zambrano, Consuelo del Pilar PSE-EE Bokala 2023/09/20  
Rodríguez Vergara, Zuriñe EAJ-PNV Bokala 2023/10/17 2023/11/16
Rodríguez Vergara, Zuriñe EAJ-PNV Batzordeburua 2023/11/16  
Romero Gámiz, Jonathan M-V Bokala 2023/09/20  
Salazar Ochoa, Igor PSE-EE Bokala 2023/09/20 2023/10/31
Sautu Apellániz, Luis María PA Bokala 2023/09/20  
Seco Diaz, Maria Begoña E ARABA Bokala 2023/09/20  
Ullibarri Urraca, Iñaki Xabier EHB Bokala 2023/09/20  
Urkixo Orueta, Jon Iñaki EHB Bokala 2023/09/20  

 

Ekonomia Garapenaren eta Berrikuntzaren Batzordea TALDE BATZARKIDEA KARGUA ALTA BAJA
Argote Urcelay, Francisco Javier EHB Bokala 2023/09/20  
Barandica Santos, Íñigo EAJ-PNV Bokala 2023/09/20  
Coloma Jiménez, Alain PSE-EE Bokala 2023/11/14  
Garcia Ruiz, Daniel PA Bokala 2023/09/20  
García-Moreno López, José Damián E ARABA Bokala 2023/09/20  
Garnica Azofra, Miguel Ángel PA Bokala 2023/09/20  
Goiri Zamora, Idoia EAJ-PNV Bokala 2023/09/20 2023/10/17
González San Vicente, Félix Antonio EHB Bakala 2023/09/20  
Guerra Aldama, Onintxe Miren EAJ-PNV Bokala 2023/09/20 2023/09/26
Ircio Vea-Murguia, Iciar EAJ-PNV Bokala 2023/10/17  
Miranda Serrano, Iker PSE-EE Bokala 2023/09/20 2024/05/07
Morales Peral, Ana PA Bokala 2023/09/20  
Múgica Ziriano, June EHB Batzordeburua 2023/09/20  
Pérez de Arrilucea Pérez de Leceta, Ángel Marcos EAJ-PNV Bokala 2023/10/17  
Romero Gámiz, Jonathan M-V Bokala 2023/09/20  
Ruiz de Galarreta Gamiz, Joseba Iñaki EAJ-PNV Bokala 2023/09/20  
Ruiz Huidobro, María Aranzazu PSE-EE Bokala 2023/09/20  
Salazar Ochoa, Igor PSE-EE Bokala 2023/09/20 2023/10/31
Valdor Sobrón, Xabier EHB Bokala 2023/09/20  

 

Gizarte Politiken Batzordea TALDE BATZARKIDEA KARGUA ALTA BAJA
Álvarez Zubizarreta, María del Carmen EAJ-PNV Batzordeburua 2023/09/20 2023/10/31
Álvarez Zubizarreta, María del Carmen EAJ-PNV Bokala 2023/10/31  
Barandica Santos, Iñigo EAJ-PNV Bokala 2023/09/20 2023/10/17
Castresana Astarloa, María de la Encina EAJ-PNV Bokala 2023/10/17  
Díez Anchustegui, Joseba EAJ-PNV Bokala 2023/09/20 2023/10/17
Ibisate Díez-Caballero, Ruth EHB Bokala 2023/09/20  
Ircio Vea-Murguia, Iciar EAJ-PNV Bokala 2023/09/20 2023/10/17
Jiménez Alcudia, Eva María PSE-EE Bokala 2023/09/20  
López de Arroyabe Saez de Maturana, Eva María EHB Bokala 2023/09/20  
Morales Peral, Ana PA Bokala 2023/09/20  
Ochoa de Eribe Román, Elisabeth PA Bokala 2023/09/20  
Parra Zambrano, Consuelo del Pilar PSE-EE Bokala 2023/09/20  
Rodríguez Vergara, Zuriñe EAJ-PNV Bokala 2023/10/17  
Romero Gámiz, Jonathan M-V Bokala 2023/09/20  
Ruiz Huidobro, María Aranzazu PSE-EE Bokala 2023/09/20  
Salazar Aguayo, Ana Isabel PA Bokala 2023/09/20  
Sánchez Castrillo, Eder EAJ-PNV Bokala 2023/10/17 2023/11/23
Sánchez Castrillo, Eder EAJ-PNV Batzordeburua 2023/11/23  
Seco Diaz, Maria Begoña E ARABA Bokala 2023/09/20  
Urkixo Orueta, Jon Iñaki EHB Bokala 2023/09/20  
Venceslao Pueyo, Claudia EHB Bokala 2023/09/20  

 

Mugikortasun Jasangarriaren eta Bide Azpiegituren  Batzordea TALDE BATZARKIDEA KARGUA ALTA BAJA
Barandica Santos, Íñigo EAJ-PNV Bokala 2023/09/20 2023/10/17
Bengoa Larrauri, Garikoitz EAJ-PNV Bokala 2023/09/20  
Canto Llorente, Estibaliz PSE-EE Batzordeburua 2023/09/20  
Coloma Jiménez, Alain PSE-EE Bokala 2023/11/14
Garnica Azofra, Miguel Ángel PA Bokala 2023/09/20  
González San Vicente, Félix Antonio EHB Bakala 2023/09/20  
Ibarrondo Bajo, Jorge PA Bokala 2023/09/20  
Ibisate Díez-Caballero, Ruth EHB Bokala 2023/09/20  
Ircio Vea-Murguia, Iciar EAJ-PNV Bokala 2023/09/20  
Monje Frías, Francisco de Borja PA Bokala 2023/09/20  
Rodríguez Llinares, David E ARABA Bokala 2023/09/20  
Romero Gámiz, Jonathan M-V Bokala 2023/09/20  
Ruiz de Galarreta Gamiz, Joseba Iñaki EAJ-PNV Bokala 2023/09/20  
Ruiz Huidobro, María Aranzazu PSE-EE Bokala 2023/09/20  
Salazar Ochoa, Igor PSE-EE Bokala 2023/09/20 2023/10/31
Torremocha Galán, Rubén EAJ-PNV Bokala 2023/10/17  
Ullibarri Urraca, Iñaki Xabier EHB Bokala 2023/09/20  
Valdor Sobrón, Xabier EHB Bokala 2023/09/20  

 

Lurralde Orekaren eta Lurralde Antolamenduaren Batzordea TALDE BATZARKIDEA KARGUA ALTA BAJA
Argote Urcelay, Francisco Javier EHB Bokala 2023/09/20  
Bengoa Larrauri, Garikoitz EAJ-PNV Bokala 2023/09/20 2023/10/17
Díez Anchustegui, Joseba EAJ-PNV Bokala 2023/09/20 2023/10/17
Fernández Villate, Gustavo Fernando EHB Bokala 2023/09/20  
Garcia Ruiz, Daniel PA Bokala 2023/09/20  
Ibisate Díez-Caballero, Ruth EHB Bokala 2023/09/20  
Ircio Vea-Murguia, Iciar EAJ-PNV Bokala 2023/09/20  
Jiménez Alcudia, Eva María PSE-EE Bokala 2023/09/20  
López de Arroyabe Saez de Maturana, Eva María EHB Bokala 2023/09/20  
López Ubierna, Jesús María PSE-EE Bokala 2023/09/20  
Monje Frías, Francisco de Borja PA Batzordeburua 2023/09/20  
Parra Zambrano, Consuelo del Pilar PSE-EE Bokala 2023/11/14  
Pérez de Arrilucea Pérez de Leceta, Ángel Marcos EAJ-PNV Bokala 2023/10/17  
Rodríguez Llinares, David E ARABA Bokala 2023/09/20  
Romero Gámiz, Jonathan M-V Bokala 2023/09/20  
Ruiz de Galarreta Gamiz, Joseba Iñaki EAJ-PNV Bokala 2023/09/20 2023/10/17
Ruiz Huidobro, María Aranzazu PSE-EE Bokala 2023/09/20 2023/11/14
Salazar Aguayo, Ana Isabel PA Bokala 2023/09/20  
Sánchez Castrillo, Eder EAJ-PNV Bokala 2023/10/17  
Torremocha Galán, Rubén EAJ-PNV Bokala 2023/10/17  

 

Jasangarritasun, Nekazaritza eta Natura Ingurunearen Batzordea TALDE BATZARKIDEA KARGUA ALTA BAJA
Bengoa Larrauri, Garikoitz EAJ-PNV Bokala 2023/09/20  
Besa Sánchez, Ana Estíbaliz EHB Bokala 2023/09/20  
Canto Llorente, Estibaliz PSE-EE Bokala 2023/09/20  
Fernández Villate, Gustavo Fernando EHB Bokala 2023/09/20  
García-Moreno López, José Damián E ARABA Bokala 2023/09/20  
Goiri Zamora, Idoia EAJ-PNV Bokala 2023/09/20  
Guerra Aldama, Onintxe Miren EAJ-PNV Bokala 2023/09/20 2023/09/26
López de Arroyabe Saez de Maturana, Eva María EHB Bokala 2023/09/20  
López Ubierna, Jesús María PSE-EE Bokala 2023/09/20  
Miranda Serrano, Iker PSE-EE Bokala 2023/09/20 2024/05/07
Monje Frías, Francisco de Borja PA Bokala 2023/09/20  
Pérez de Arrilucea Pérez de Leceta, Ángel Marcos EAJ-PNV Bokala 2023/10/17  
Romero Gámiz, Jonathan M-V Bokala 2023/09/20  
Ruiz de Galarreta Gamiz, Joseba Iñaki EAJ-PNV Bokala 2023/09/20 2023/10/17
Salazar Aguayo, Ana Isabel PA Batzordeburua 2023/09/20  
Sánchez Castrillo, Eder EAJ-PNV Bokala 2023/10/17  
Sautu Apellániz, Luis María PA Bokala 2023/09/20  
Valdor Sobrón, Xabier EHB Bokala 2023/09/20  

 

Kultura eta Kirol Batzordea TALDE BATZARKIDEA KARGUA ALTA BAJA
Álvarez Zubizarreta, María del Carmen EAJ-PNV Bokala 2023/10/17  
Bengoa Larrauri, Garikoitz EAJ-PNV Bokala 2023/09/20  
Canto Llorente, Estibaliz PSE-EE Bokala 2023/09/20  
Díez Anchustegui, Joseba EAJ-PNV Bokala 2023/09/20 2023/10/17
Egiluz Ibarguen, Joana EAJ-PNV Bokala 2023/10/17  
Goiri Zamora, Idoia EAJ-PNV Bokala 2023/09/20  
Guerra Aldama, Onintxe Miren EAJ-PNV Bokala 2023/09/20 2023/09/26
Ibarrondo Bajo, Jorge PA Bokala 2023/09/20  
Ibisate Díez-Caballero, Ruth EHB Bokala 2023/09/20  
Martinez de Iturrate Sancho, Estitxu EHB Bokala 2023/09/20  
Ochoa de Eribe Román, Elisabeth PA Bokala 2023/09/20  
Parra Zambrano, Consuelo del Pilar PSE-EE Bokala 2023/09/20  
Romero Gámiz, Jonathan M-V Bokala 2023/09/20  
Ruiz Huidobro, María Aranzazu PSE-EE Bokala 2023/11/14 2023/11/17
Ruiz Huidobro, María Aranzazu PSE-EE Batzordeburua 2023/11/17  
Salazar Ochoa, Igor PSE-EE Batzordeburua 2023/09/20 2023/10/31
Sautu Apellániz, Luis María PA Bokala 2023/09/20  
Seco Diaz, Maria Begoña E ARABA Bokala 2023/09/20  
Urkixo Orueta, Jon Iñaki EHB Bokala 2023/09/20  
Valdor Sobrón, Xabier EHB Bokala 2023/09/20  

 

Bateraezintasun Batzordea TALDE BATZARKIDEA KARGUA ALTA BAJA
Álvarez Zubizarreta, María del Carmen EAJ-PNV Bokala 2023/10/17  
Bengoa Larrauri, Garikoitz EAJ-PNV Bokala 2023/09/20 2023/10/17
Castresana Astarloa, María de la Encina EAJ-PNV Bokala 2023/10/17  
Díez Anchustegui, Joseba EAJ-PNV Bokala 2023/06/19 2023/09/20
Díez Anchustegui, Joseba EAJ-PNV Batzordeburua 2023/09/20  
Garcia Ruiz, Daniel PA Bokala 2023/09/20  
Guerra Aldama, Onintxe Miren EAJ-PNV Bokala 2023/09/20 2023/09/26
Ibarrondo Bajo, Jorge PA Bokala 2023/09/20  
Ircio Vea-Murguia, Iciar EAJ-PNV Bokala 2023/10/17  
Jiménez Alcudia, Eva María PSE-EE Bokala 2023/09/20  
López de Arroyabe Saez de Maturana, Eva María EHB Bokala 2023/09/20  
López Ubierna, Jesús María PSE-EE Bokala 2023/06/19  
Miranda Serrano, Iker PSE-EE Bokala 2023/09/20 2024/05/07
Monje Frías, Francisco de Borja PA Bokala 2023/09/20  
Morales Peral, Ana PA Bokala 2023/06/19 2023/09/20
Múgica Ziriano, June EHB Bokala 2023/09/20  
Romero Gámiz, Jonathan M-V Bokala 2023/06/19  
Ruiz de Galarreta Gamiz, Joseba Iñaki EAJ-PNV Bokala 2023/09/20 2023/10/17
Seco Díaz, María Begoña E ARABA Bokala 2023/06/19  
Ullibarri Urraca, Iñaki Xabier EHB Bokala 2023/06/19  
Venceslao Pueyo, Claudia EHB Bokala 2023/09/20  

 

Araudi eta Barne Gobernuko Batzordea (Batzorde Iraunkorra) TALDE BATZARKIDEA KARGUA ALTA BAJA
Álvarez Zubizarreta, María del Carmen EAJ-PNV Bokala 2023/10/17  
Basterra Ugarriza, Irma María EAJ-PNV Lehendakaria 2023/07/11  
Bengoa Larrauri, Garikoitz EAJ-PNV Bokala 2023/09/20 2023/10/17
Canto Llorente, Estibaliz PSE-EE Bokala 2023/09/20  
Castresana Astarloa, María de la Encina EAJ-PNV Bokala 2023/10/17  
Díez Anchustegui, Joseba EAJ-PNV Bokala 2023/07/11  
García-Moreno López, José Damián E ARABA 1. idazkaria 2023/07/11  
Garnica Azofra, Miguel Ángel PA 2. idazkaria 2023/07/11  
Goiri Zamora, Idoia EAJ-PNV Bokala 2023/09/20 2023/10/17
Guerra Aldama, Onintxe Miren EAJ-PNV Bokala 2023/09/20 2023/09/26
Ircio Vea-Murguia, Iciar EAJ-PNV Bokala 2023/10/17  
Jiménez Alcudia, Eva María PSE-EE 1. lehendakariordea 2023/07/11  
López de Arroyabe Saez de Maturana, Eva María EHB Bokala 2023/09/20  
López Ubierna, Jesús María PSE-EE Bokala 2023/07/11  
Martínez Cerrillo, Nerea EHB 2. lehendakariordea 2023/07/11  
Morales Peral, Ana PA Bokala 2023/06/19  
Múgica Ziriano, June EHB Bokala 2023/09/20  
Oyarzabal de Miguel, Iñaki PA Bokala 2023/09/20  
Parra Zambrano, Consuelo del Pilar PSE-EE Bokala 2023/11/14  
Rodríguez Llinares, David E ARABA Bokala 2023/07/11  
Romero Gámiz, Jonathan M-V Bokala 2023/07/11  
Salazar Aguayo, Ana Isabel PA Bokala 2023/07/11  
Salazar Ochoa, Igor PSE-EE Bokala 2023/09/20 2023/10/31
Ullibarri Urraca, Iñaki Xabier EHB Bokala 2023/07/11  
Venceslao Pueyo, Claudia EHB Bokala 2023/09/20  

 

Kontzejuen Foru Arauaren aldaketari buruzko ponentzia TALDE BATZARKIDEA KARGUA ALTA BAJA
Argote Urcelay, Francisco Javier EHB Bokala 2023/11/16  
Pérez de Arrilucea Pérez de Leceta, Ángel Marcos EAJ-PNV Bokala 2023/11/17  
Rodríguez Llinares, David E ARABA Bokala 2023/11/22  
Romero Gámiz, Jonathan M-V Bokala 2023/11/24  
Ruiz Huidobro, María Aranzazu PSE-EE Bokala 2023/11/23
Salazar Aguayo, Ana Isabel PA Koordinatzailea 2023/11/09