RODRÍGUEZ VERGARA, ZURIÑE

12. legegintzaldia (2023 - 2027)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2023/10/04 - Gaurdaino

Lehendakaritza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2023/10/17 - Gaurdaino

Ogasun, Finantza eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2023/10/17 - Gaurdaino

Berdintasun, Euskara eta Gobernantzaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2023/10/17 - Gaurdaino

Berdintasun, Euskara eta Gobernantzaren Batzordea

Kargua: Batzordeburua

Aldia: 2023/11/16 - Gaurdaino

Gizarte Politiken Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2023/10/17 - Gaurdaino

Batzarkide taldea: EAJ-PNV

Kargua: Ordezko bozeramailea

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2023/10/04

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2019/06/14 - 2023/04/04

Lehendakaritza, Euskara, Berdintasun, Lankidetza eta Giza Eskubideen Batzordea

Kargua: Batzordeburua

Aldia: 2019/09/16 - 2023/04/04

Lurralde Orekaren Batzordea

Kargua: Batzordeburua

Aldia: 2019/09/16 - 2019/10/16

Nekazaritza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2019/09/16 - 2021/12/09

Ingurumen eta Hirigintza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2019/09/16 - 2023/04/04

Enplegu, Merkataritza eta Turismo Sustapenaren eta Foru Administrazioaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2021/12/09 - 2023/04/04

Batzarkide taldea: EAJ-PNV

Kargua: Ordezko bozeramailea

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2019/06/14