ESNAL CAMPÓN, MAIALEN

11. legegintzaldia (2019 - 2023)

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2020/03/04 - 2023/04/04

Ekonomia Garapenaren, Berrikuntzaren eta Demografia Erronkaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2020/05/13 - 2023/04/04

Gizarte Ongizatearen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2020/05/13 - 2023/04/04

Kultura eta Kirol Batzordea

Kargua: Batzordeburua

Aldia: 2020/10/05 - 2023/04/04

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2020/10/05 - 2023/04/04

Araudi eta Barne Gobernurako Batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Bokala

Aldia: 2020/10/05 - Gaurdaino

Lurralde Orekaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2022/03/31 - 2023/04/04

Batzarkide taldea: EUSKAL SOZIALISTAK

Kargua: Ordezko bozeramailea

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2020/03/04

hemiciclo 11ª legislatura (2019 - 2023)
hemiziklo 12. legegintzaldia (2023-2027)