RUIZ DE GALARRETA GAMIZ, JOSEBA IÑAKI

12. legegintzaldia (2023-2027)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2023/06/19 - Gaurdaino

Ogasun, Finantza eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2023/09/20 - Gaurdaino

Ekonomia Garapenaren eta Berrikuntzaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2023/09/20 - Gaurdaino

Mugikortasun Jasangarriaren eta Bide Azpiegituren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2023/09/20 - Gaurdaino

Lurralde Orekaren eta Lurralde Antolamenduaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2023/09/20 - 2023/10/17

Jasangarritasun, Nekazaritza eta Natura Ingurunearen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2023/09/20 - 2023/10/17

Bateraezintasunen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2023/09/20 - 2023/10/17

Batzarkide taldea: EAJ-PNV

Kargua: Ordezko bozeramailea

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2023/06/19

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2019/06/14 - 2023/04/04

Enplegu, Merkataritza eta Turismo Sustapenaren eta Foru Administrazioaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2019/09/16 - 2023/04/04

Ogasun, Finantza eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2019/09/16 - 2023/04/04

Bide Azpiegituren eta Mugikortasunaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2019/09/16 - 2023/04/04

Batzarkide taldea: EAJ-PNV

Kargua: Ordezko bozeramailea

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2019/06/14