GARCÍA-MORENO LÓPEZ, JOSÉ DAMIÁN

Ordezko bozeramailea
11. legegintzaldia (2019 - 2023)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2019/06/14 - Gaurdaino

Enplegu, Merkataritza eta Turismo Sustapenaren eta Foru Administrazioaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2019/09/16 - Gaurdaino

Ogasun, Finantza eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2019/09/16 - 2020/09/30

Ingurumen eta Hirigintza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2019/09/16 - Gaurdaino

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2019/06/14

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2015/06/18 - 2019/04/02

Bozeramaile Batzarra

Kargua: Bozeramailea

Aldia: 2015/06/23 - 2017/07/11

Araudi eta Barne Gobernurako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/07/14 - 2017/07/11

Ogasun, Finantza eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/096/11 - 2017/07/11

Enplegu, Merkataritza eta Turismo Sustapenaren eta Foru Administrazioaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/09/11 - 2017/07/11

Nekazaritza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: /2015/09/11 - 2017/07/11

Ingurumen eta Hirigintza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/09/11 - 2017/07/11

Gizarte Ongizatearen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/09/11 - 2017/07/11

INDESA 2010 Enplegu Zentro Berezia berregituratzeko ponentzia

Kargua: Bokala

Aldia: 2017/01/30 - 2017/07/11

Ekonomia Garapenaren eta Lurralde Orekaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2017/11/02 - 2019/04/02

Bide Azpiegituren eta Mugikortasunaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2017/11/02 - 2019/04/02

Ingurumen eta Hirigintza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2017/11/02 - 2019/04/02

Araudi eta Barne Gobernurako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2017/11/02 - 2019/04/02

Bozemaile Batzarra

Kargua: Bozemailea

Aldia: 2018/06/01 - 2018/09/01

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2015/06/18