BARANDICA SANTOS, ÍÑIGO

Ordezko bozeramailea
11. legegintzaldia (2019 - 2023)

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2019(10/02 - Gaurdaino

Ekonomia Garapenaren, Berrikuntzaren eta Demografia Erronkaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2019/10/16 - Gaurdaino

Ogasun, Finantza eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2019/09/16 - 2019/11/11

Ogasun, Finantza eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Batzordeburua

Aldia: 2019/11/11 - Gaurdaino

Kultura eta Kirol Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2019/10/16 - Gaurdaino

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2019/10/02