DÍEZ ANCHUSTEGUI, JOSEBA

12. legegintzaldia (2023-2027)

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2023/06/19 - Gaurdaino

Bateraezintasunen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2023/06/19 - 2023/09/20

Bateraezintasunen Batzordea

Kargua: Batzordeburua

Aldia: 2023/09/20 - Gaurdaino

Bozeramaileen batzarra

Kargua: Bozeramailea

Aldia: 2023/06/22 - Gaurdaino

Araudi eta Barne Gobernuko Batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Bokala

Aldia: 2023/07/11 - Gaurdaino

Lehendakaritza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2023/09/20 - Gaurdaino

Berdintasun, Euskara eta Gobernantzaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2023/09/20 - 2023/10/17

Gizarte Politiken Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2023/09/20 - 2023/10/17

Lurralde Orekaren eta Lurralde Antolamenduaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2023/09/20 - 2023/10/17

Kultura eta Kirol Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2023/09/20 - 2023/10/17

Batzarkide taldea: EAJ-PNV

Kargua: Bozeramailea

Hautesbarrutia: Lurralde Jareak

Kargua hartzea: 2023/06/19